App Store Google Play

У Дніпропетровську проходить кінофестиваль «моральної» документалістики

24.01.2010 16:15

У Дніпропетровську 22 січня розпочався перший міжнародний фестиваль документального кіно «Міжнародна кіноасамблея на Дніпрі».

Родзинка фестивалю в тому, що в у ньому беруть участь лише кінострічки, які пропагують найвищі ідеали людського життя, розмірковують про вічні поняття й цінності.

На дніпропетровській кіноасамблеї упродовж трьох днів глядач побачить картини сучасних майстрів-документалістів з України, Росії, Білорусі, Молдови.

Організатори стверджують, усі фільми - моральні, повчальні, такі, яких пересічний глядач часто-густо не може подивитися в телеефірі чи кінопрокаті. Причому усі презентації та перегляди - безкоштовні.

Фестиваль стартував прем'єрним показом документальної стрічки режисера Юрія Малюгіна «Список Кисельова». Завтра у рамках творчого змагання відбудеться зустріч із київським режисером Олександром Столяровим і презентація його фільму «Зрозуміти людину», а в неділю - творчий вечір московського режисера Олександра Купріна і демострація його фільму «Інше небо».

Гості фестивалю - режисер Олександр Купрін (Москва), президент міжнародного кінофестивалю «Магніфікат» режисер Юрій Горулєв (Мінськ), кінопродюсер, Лауреат державної премії Наддністрянщини в галузі культури й мистецтва, Наталя Голуб (Молдова), а також український письменник, кінодраматург, режисер Олександр Столяров, президент Міжнародного фестивалю «Кінолітопис» Лариса Єфименко й кінооператор Віктор Єфименко.

У рамках кінофестивалю пройдуть прямі телеефіри з почесними гостями форуму на регіональних телеканалах.

Проведення цього кінофоруму планують зробити щорічним.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...
Ярема ГАЛАЙДА

Коломойський стратив

Всі так зачепились за «громадянську війну» в інтерв‘ю Коломойського і забули, що він навіть винних назвав і причини тієї війни.А винні «оголтілі радикали», причиною ж є в...