App Store Google Play

У Дніпропетровську можуть вимкнути світлофори

21.01.2010 14:06
Найближчими днями Дніпропетровськ може залишитися без світлофорів. Про це «Сегодня» повідомив директор КУП «Дніпродорсервіс» (підприємство відповідає за обслуговування світлофорів) Василь Пивовар.

«Міськрада не виділила нам грошей, наш офіс за борги відключили від електроенергії. За допомогою сусідів ми підключили один комп'ютер - треба ж якось звіти заповнювати. На черзі відключення світлофорів», - розповів Василь Пивовар.

За його словами, першою жертвою браку коштів став світлофор на перехресті вулиць Панікахи і Паршина. Якщо грошей не дадуть, то доведеться вимкнути всі світлофори.

Більшість світлофорних об'єктів у Дніпропетровську вже давно працює в економному режимі. Деякі відключають вже о восьмій вечора, небезпечне перехрестя на вулиці Калиновій стає нерегульованим вже о дев'ятій, а в самому центрі - на проспекті К. Маркса - світлофори відключають об одинадцятій.

«Ситуація надмірно драматизується. Дійсно, така затримка оплати вперше. Але ми сподіваємося домовитися , щоб електрики не відключали електроенергію», - заспокоїв начальник управління взаємодії правоохоронних і контролюючих органів міськради. В`ячеслав Чигиринець.

Замість довідки: Сьогодні на перехрестях Дніпропетровська працюють 150 світлофорів. Кожний з них в місяць споживає електроенергії на півтори тисячі гривень. Всього на електрику для світлофорів місту потрібно 70 тисяч гривень в місяць. Саме цю суму міський бюджет не зміг перерахувати «Дніпродорсервісу».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...