App Store Google Play

Дніпро єднає Україну!

20.01.2010 19:41
Запрошуємо всіх патріотично налаштованих та молодих духом громадян прийняти участь у флеш-мобі та акції на честь Дня Соборності України 23 січня, у суботу, о 10:30 біля скульптурної композиції "Три грації" на Набережній біля Нового мосту напроти цирку.

Єднання та взаємопорозуміння, на жаль, нам всім наразі бракує. На політиків ми можемо надіятися, але не можемо розраховувати. Але прийшов час практикувати та демонструвати єднання!!!

Починаємо із себе!!!

22 січня - День Соборності нашої Держави.

22 січня 1919 року у Києві на Софійській площі був урочисто проголошений Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки

21 січня 1990 року живий ланцюг утворений сотнями тисяч людей з'єднав Київ та Львів на пам'ять про цю подію. Офіційно - 400 тисяч, неофіційно - до 4 мільйонів наших співгромадян.

21 січня 1999 року це свято встановлене нашим земляком Президентом України Кучмою Л.Д. на Державному рівні

23 січня 2010 року ми відзначимо цю подію.

Бо Дніпропетровськ і Дніпропетровщина - є серцем України! Це давній і славний козацький край. Де люди вміють працювати, вміють любити та боронити своє.

План заходу:

10:30 Збираємось з Державною атрибутикою (жовто- блакитні прапори, прапорці, стрічки, бодіарт на обличчі) біля скульптурної композиції "Три грації".

11:00 Рушаємо організованою колоною до Європейської площі (поряд із ТЦ Європа).

Дорогою вітаємо перехожих городян із святом. Скандуємо патріотично-позитивні гасла.

11:20 Наш флеш-моб. Створюємо «Коло Єдності». Стаємо колом, обличчями назовні, до людей та беремося за руки. Символічно поєднуємо всіх українських людей та всю Україну.

Запрошуємо приєднатися перехожих-однодумців.

Там же відбудеться коротенький святковий мітинг та урочисте виконання Державного гімну України.

Спочатку нами планувалося зробити «ланцюг Єдності» на пішохідній частині Нового мосту. Але місцева влада, зареєструвавши акцію в цілому, заборонила вихід учасників на міст. Наші експерти відзначають, що це є порушенням 39 статті Конституції України.

Але ми прийняли цю протизаконну заборону, бо демонструємо цією акцією єдність та порозуміння, а конфронтації у країні і без нас вистачає. Можливо, поєднаємо береги Дніпра наступного разу. А наразі відзначимо свято на Європейській площі.

Захід громадянський, неполітичний. Мирний, патріотичний, об'єднавчий.

Організатори: громадські активісти міста, МА «Арт-Вертеп».

Запрошені представники преси, патріотичні громадянські організації міста, окремі представники політичних партій без партійної символіки. Вітається виключно ДЕРЖАВНА СИМВОЛІКА!

Акція проводиться згідно законів України, та зареєстрована в органах місцевої влади.

Не питай, що твоя країна зробила для тебе. Запитай себе, що ти зробив для своєї країни! УКРАЇНА ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ!

Любов без справ несправжня. Якщо любиш цю землю, любиш Україну - приєднайся до нас! Прийдемо, візьмемось за руки та об'єднаємо країну!!!

Колись ми повторимо "Великий ланцюг" від давнього Херсонеса до Києва, від Ужгорода до Луганська. Це не тільки романтика. Це акт повернення українського духа в українське тіло, державотворчий акт!

Запрошуйте друзів, розповідайте їм про цю подію! Вдягайтесь тепліше, беріть все жовто-блакитне, що маєте, та приходьте!

Слава Україні!!!

листівка

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...