App Store Google Play

У день виборів у Синельниковому відбувся демографічний вибух

19.01.2010 12:46

Згідно уточненим даним реєстру виборців, кількість жителів міста Синельникове Дніпропетровської області збільшилася на 1000 осіб у порівнянні з виборами 2007 року.

Виборчі бюлетені одержало на 3000 осіб більше, ніж на попередніх виборах, що становить більше 23% від загального числа виборців міста.

Про це «Видео Новостям» повідомив народний депутат Святослав Олійник.

«Можна було б, звичайно, радіти, що населення міста з 32000 жителів за один день збільшилося більш ніж на 10%, але, на жаль, новоприбулі синельниківці поки що невідомо де провели своє дитинство і виявилися одразу повнолітніми. Відбувся дивний демографічний вибух» - заявив Олійник.

«На тлі загального падіння явки виборців по всій країні, такий різкий стрибок виборчої активності в Синельниковому очевидно є дивним демографічним феноменом, що стане предметом скрупульозного наукового дослідження» - підкреслив депутат.

Він також відзначив, що в цілому по 39 виборчому округу спостерігається ще одне дивне явище - різке погіршення здоров'я виборців. Пославшись на стан здоров'я, удома проголосували близько 10% виборців цього округу.

Як відомо, Синельникове з населенням у 32 тисячі чоловік - районний центр і місто обласного підпорядкування, розташоване у центральній частині Дніпропетровської області. Це великий залізничний вузол (лінії на Дніпропетровськ, Лозову, Чаплине, Запорожжя).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...
Ярема ГАЛАЙДА

Коломойський стратив

Всі так зачепились за «громадянську війну» в інтерв‘ю Коломойського і забули, що він навіть винних назвав і причини тієї війни.А винні «оголтілі радикали», причиною ж є в...