App Store Google Play

Вибори у Дніпропетровську

17.01.2010 13:09

Сьогодні, 17 січня, українці обирають Президента. На цей пост претендують вісімнадцятеро кандидатів, втім реальні шанси мають усього лише декілька з них. Якщо в 2004 році Україна обирала між Ющенком та Януковичем, то цього разу результати виборів, на думку експертів, можуть бути непередбачуваними.

Політична втома та зимова погода не вплинула на активність українців: станом на 11 ранку проголосували вже більше 15% виборців. Найактивніше голосують в Луганській області - за оперативними даними ЦВК там вже проголосувало 22%, а найпасивнішими є виборці Житомирщини - трохи більше 4%. Дніпропетровщина демонструє середній показник - 15%.

В числі перших проголосувала Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко. Вона прийшла на виборчу дільницю у Дніпропетровську разом з чоловіком та донькою. За кого голосувала найамбітніша жінка України - невідомо. Втім, вона зауважила, що сьогодні народ обирає не лише Президента, а й своє майбутнє на десятки років.

Ще один кандидат-виходець з дніпропетровського регіону - Сергій Тігіпко - голосував близько 10 ранку в столиці. Як повідомляє "5-й канал", Тігіпко прийшов на дільницю сам, без родини. Свій вибір він також не афішував, лише натякнув, що голосує за демократію і сподівається на те, що вибори закінчаться ще в першому турі.

Без родини прибув голосувати і губернатор області Віктор Бондар - він заздалегідь подбав про те, щоб мати можливість голосувати "за місцем роботи" і контролювати ситуацію. А дружина Віктора Васильовича голосує в Одесі - за місцем реєстрації.

Міський голова Іван Куліченко зранку прибув на дільницю з дружиною. За словами мера, політичні погляди другої половини збігаються з його поглядами, а от діти голосують за іншого кандидата.

Наразі можна констатувати, що вибори в Дніпропетровську проходять більш-менш спокійно, втім не обійшлося без ексцессів: на одній з виборчих дільниць 24 ТВО виборець, отримавши бюлетень, не опустив його у скриньку для голосування, а забрав з собою. Попри зауваження спостерігачів, чоловік сів в авто (джип білого колору) та поїхав геть. Нагадаємо, що виборчий бюлетень є документом суворої звітності, відтак  за виніс бюлетеня за межі дільниці передбачена кримінальна відповідальність.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...