App Store Google Play

Тимошенко може заробити “жовту картку” від Косюти

17.01.2010 16:25
Як йдеться в офіційному повідомленні, що розміщене на сайті Служби безпеки України, регіональними органами СБУ виявлені та процесуально задокументовані порушення виборчого законодавства. Як не прикро, а неприємно відзначилася Дніпропетровщина - у нас таких випадків найбільше, а саме три.

Про внесення до Державного реєстру виборців на дільничній виборчій комісії №64 територіального виборчого округу №28 44 військовослужбовців строкової служби 121 окремого полку зв'язку, котрі у 2006 році проходили військову службу у військовій частині А1214 (дислокується в смт Черкаське Новомосковського району Дніпропетровської області) і на даний час звільнені із лав ЗС України, ми вже повідомляли.

Іншим порушенням, що було задокументоване працівниками СБУ, став факт підкупу виборців з боку представників одного із кандидатів у Президенти України у формі роздачі продуктових наборів на території окружної виборчої комісії №29 у місті Дніпропетровську (Ленінський район). Аналогічне порушення задокументоване й серед виборців ОВК №24 (також Дніпропетровськ, АНД район).

Таким чином, в разі підтвердження факту підкупу виборців вищезгаданий кандидат, згідно зі статтею 56 Закону про вибори Президента України, отримає офіційне попередження від Центральної виборчої комісії. Втім, зняти кандидата з перегонів може лише суд, якщо визнає того чи іншого кандидата винним в умисному карному злочині, або ж сам кандидат відкличе своє подання.

Крім зазначеного вище, СБУ задокументувала у Дніпропетровську факти розповсюдження газет "Бес Маски" та "Факт" з неправдивою інформацією щодо кандидатів на посаду Президента України.

Матеріали усіх трьох справ, як стверджує прес-служба СБУ, передані до Прокуратури Дніпропетровської області, яка ї має дати справам хід або ж відмовити у відкритті провадження.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...