App Store Google Play

Виступ Шилової на 34-му каналі перервали через тушонку?

15.01.2010 15:23
Колишній генеральний директор Дніпропетровської ОДТРК та депутат обласної ради Вікторія Шилова заявляє про те, що вчора, 14 січня, був перерваний її виступ у прямому ефірі 34-го каналу (Дніпропетровськ). Про це вона повідомила "Телекритиці".

За словами Вікторії Шилової, її запросили на програму «Актуальне інтерв'ю», однак із запланованих 20 хвилин, вона була в ефірі лише 6 хвилин.

«За цей час я показала продуктові набори, які роздаються в штабах офіційно від БЮТ та розповсюджуються через мережі лікарень. Мене в цьому наборі найбільше злякала прострочена тушонка з держрезерву, виготовлена 2005-го року. А люди ж голодні, вони це їстимуть і потруять і дітей, і себе. Також там була чорна свиняча ратиця та згущене молоко, яке взагалі не можна вживати. Там ще був рис, гречка, соняшникова олію, але їх можна вживати», - зазначила пані Шилова.

Вимкнення відбулося ордазу після того, як вона зазначила, що у випадку перемоги Юлії Тимошенко на цих виборах губернатором Дніпропетровщини можливо стане депутат від партії БЮТ Гарегін Арутюнов.

«Коли я спитала людей в центральній апаратній, чому мене відімкнули від ефіру, мені відповіли, що це розпорядження зробив голова наглядової ради 34-го каналу Михайло Соколов», - сказала вона.

У коментарях ТК Михайло Соколов заперечив цю інформацію, назвавши її недостовірною: «Який я можу мати вплив на діяльність телекомпанії? До того ж таке грубе втручання. Я взагалі не розумію про що мова. Це мій коментар».

ТК звернулась в приймальню голови правління 34-го каналу Ігоря Горобця і чекає на його відповідь.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...