App Store Google Play

Виступ Шилової на 34-му каналі перервали через тушонку?

15.01.2010 15:23
Колишній генеральний директор Дніпропетровської ОДТРК та депутат обласної ради Вікторія Шилова заявляє про те, що вчора, 14 січня, був перерваний її виступ у прямому ефірі 34-го каналу (Дніпропетровськ). Про це вона повідомила "Телекритиці".

За словами Вікторії Шилової, її запросили на програму «Актуальне інтерв'ю», однак із запланованих 20 хвилин, вона була в ефірі лише 6 хвилин.

«За цей час я показала продуктові набори, які роздаються в штабах офіційно від БЮТ та розповсюджуються через мережі лікарень. Мене в цьому наборі найбільше злякала прострочена тушонка з держрезерву, виготовлена 2005-го року. А люди ж голодні, вони це їстимуть і потруять і дітей, і себе. Також там була чорна свиняча ратиця та згущене молоко, яке взагалі не можна вживати. Там ще був рис, гречка, соняшникова олію, але їх можна вживати», - зазначила пані Шилова.

Вимкнення відбулося ордазу після того, як вона зазначила, що у випадку перемоги Юлії Тимошенко на цих виборах губернатором Дніпропетровщини можливо стане депутат від партії БЮТ Гарегін Арутюнов.

«Коли я спитала людей в центральній апаратній, чому мене відімкнули від ефіру, мені відповіли, що це розпорядження зробив голова наглядової ради 34-го каналу Михайло Соколов», - сказала вона.

У коментарях ТК Михайло Соколов заперечив цю інформацію, назвавши її недостовірною: «Який я можу мати вплив на діяльність телекомпанії? До того ж таке грубе втручання. Я взагалі не розумію про що мова. Це мій коментар».

ТК звернулась в приймальню голови правління 34-го каналу Ігоря Горобця і чекає на його відповідь.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...