App Store Google Play

Конвертаційні центри забезпечують готівку виборчим штабам

15.01.2010 16:35
Служба безпеки України у Дніпропетровській області викрила «конвертаційний» центр, середньомісячний обіг якого складав близько 20 млн. грн. Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Через пункт незаконного відмивання коштів це угруповання протягом останніх місяців нібито під закупівлю сільгосппродукції, використовуючи рахунки фіктивних підприємств, незаконно перевело в готівку понад 100 млн. грн., у тому числі коштів державних підприємств.

Під час спеціальної операції у приміщенні банку в  Дніпропетровську співробітники СБУ затримали кур'єра, в якого вилучено понад 1 млн. грн. та іноземну валюту (євро, долари США).

Прокуратурою Дніпропетровської області за даним фактом порушено кримінальну справу. Проводиться перевірка щодо можливого використання цих фінансових ресурсів для підкупу виборців та  фальсифікації  результатів виборів.

Загалом з 4 по 14 січня Службою безпеки України припинено функціонування 15 «конвертаційних» центрів, діяльність яких охоплювала територію практично всіх регіонів України та активізувалась саме під час перебігу виборчих перегонів.

"Основним завданням на сьогодні є недопущення виведення коштів з легального обігу через незаконні пункти відмивання грошей та можливого потрапляння «чорної готівки» до виборчого процесу з подальшим використанням цих фінансових ресурсів для підкупу виборців на користь окремих кандидатів" - йдеться в заяві Служби безпеки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...
Ярема ГАЛАЙДА

Коломойський стратив

Всі так зачепились за «громадянську війну» в інтерв‘ю Коломойського і забули, що він навіть винних назвав і причини тієї війни.А винні «оголтілі радикали», причиною ж є в...