App Store Google Play

Стратегію розвитку Дніпропетровська напишуть “презервативи”

14.01.2010 10:08
Наприкінці минулого року місцеві науковці оголосили про намір скласти для рідного міста план  розвитку на найближчі 15 років.

До роботи над проектом запропонували долучитись молоді, яка, власне, і буде в майбутньому виконувати заплановані Стратегією заходи.

Вже за місяць ініціативу у науковців перехопили молоді політики. На скликаній в ІА "Время" прес-конференції представники "Фронта змін", СДПУ, "Нашої України", "Союза левых сил" та "Народной Партии" закликали дніпропетровську молодь активно долучитися до формування Стратегії розвитку міста.

А "головним по молоді" розробники стратегії призначили молодого за віком, проте політично-досвідченого місцевого полігромадського діяча Кирила Клімкіна та одну з декількох очолюваних ним громадських організацій "Майбутнє Дніпропетровщини".

Нагадаємо, що саме це об'єднання було ініціатором проведення в Дніпропетровську низки креативних політичних та псевдополітичних акцій, зокрема "Маршу презервативів", під час якого переодягнені в презервативи активісти руху лякали городян загрозою проникнення в їхню свідомість "чорного піару".

27-річний очільник організації Кирило Клімкін закликав молоде покоління долучитись до ініціативи міської влади та "Майбутнього Дніпропетровщини" і оголосив про початок конкурсу для молоді "Місто мого майбутнього". Переможці конкурсу, за словами Клімкіна, отримають призи та подарунки. З правилами його проведення громадський діяч запропонував ознайомитись на офіційному сайті організації  maybutne.org, який, між тим, працює в "позаштатному режимі" і наразі не містить жодних згадок про конкурс.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...