App Store Google Play

Яценюк: Грошей нема – які там мітинги!

12.01.2010 08:34

Кандидат на пост Президента України Арсеній Яценюк заявив, що готовий до фальсифікацій на виборах з боку Януковича і Тимошенко і судитиметься по кожній виборчій дільниці, де буде виявлено порушення.

Про це він заявив у Дніпропетровську під час прямої телефонної лінії газети "Комсомольская правда в Украине".

Він наголосив на тому, що наразі має повністю укомплектований штат членів дільничних комісій, які готові захищати результати. Кандидат у Президенти розповів, що дуже ретельно поставився до формування виборчкомів, оскільки чудово розумів, що "можна мати рейтинг хоч 20%, тільки цей рейтинг мої «друзі» з БЮТ і Партії регіонів обскубають, як курку".

На сьогодні, за його словами, "повний комплект" членів ДВК лише в таких кандидатів, як Тимошенко, Янукович і Яценюк. Решта ж - або гарячково здійснюють заміни, або й взагалі не бралися за формування комісій.

Водночас, Яценюк заявив, що у разі, якщо результати виборів його не влаштують, організовувати "Майдан" він не планує .

- У нас вся політика сьогодні стала проплаченою. Хочете Майдан? Будь ласка, по 100 гривень на людину - і буде Майдан. Хочете мітинг? Будь ласка, по 50 гривень - і буде мітинг, - пояснив він.

Яценюк підкреслив, що проводив мітинги по всій країні, на які збиралися по кілька тисяч громадян, втім жодній людині грошей не платили.

Арсеній Петрович переконаний, що усі ці люди приходили аби послухати його, а не заробити грошей.

Наприкінці прямої лінії Арсеній Яценюк отримав в подарунок ляльку і мапу. Аби завжди пам'ятати в скількох містах країни він побував під час президентських перегонів, мапу для Яценюка намалювали на футболці.

Подарунок від дніпропетровських майстринь Аліни та Карини Гаєвих - 40-сантиметрова лялька ручної роботи в плащі кольору хакі - портрет політика -так потішила Арсенія, що він навіть розцілував дівчат.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Сьогодні хочу відкрити про себе декілька страшних таємниць. Я – з тих, хто замовляє каву українською, не купляє на касі пластикові пакети, підтримує Січеславську, а ще я - віруюча людина.Я завжд...
Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...