App Store Google Play

Церковні хори з`їдуться до Дніпропетровська на фестиваль

12.01.2010 17:56
З 26 по 29 січня у Дніпропетровську проходитиме XVII Всеукраїнський фестиваль духовних пісноспівів «Від Різдва до Різдва». Традиційно прийматиме фестиваль академічний театр імені Максима Горького. Про це повідомили в управлінні культури та мистецтв міської ради.

Як зазначили в управлінні, серед учасників фестивалю церковні та світські хорові православні колективи, вокальні ансамблі. Загалом у цьогорічному різдвяному заході візьмуть участь 66 колективів - це понад півтори тисячі виконавців з України, Росії та Білорусі. Це представники різних професій та різного віку, половина учасників заходу - діти.

Ведучими фестивалю будуть настоятель Спасо-Преображенського кафедрального собору Ярослав Денека та матушка Ангеліна Нечипорук. А оцінювати професіоналізм учасників буде журі під головуванням митрополита Дніпропетровського та Павлоградського Іринея.

Родзинкою при відкритті фестивалю стане показ колекції одягу "Відродження" народного театру моди "Дебют". Уся колекція буде пронизана Різдвяною тематикою.

Упродовж фестивалю працюватиме православна виставка-ярмарок, де усі бажаючі зможуть придбати церковну літературу, свічки, ікони тощо. Окрім того гості фестивалю насолоджуватимуться художніми роботами учнів дитячих та воскресних шкіл.

До всього перерахованого, вперше в рамках фестивалю "Від Різдва до Різдва" проходитиме форум "Православна Катеринославщина", під час якого молодь дискутуватиме на тему релігії та культури.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...