App Store Google Play

В Харкові зупинився електротранспорт. Дніпропетровськ на черзі?

11.01.2010 11:08
Сьогодні у Харкові повністю не працює міський електротранспорт - на маршрут не вийшли трамваї та тролейбуси.

Про це повідомив УНІАН з посиланням на представника комунального підприємства «Міськелектротранс», який розповів, що у такий спосіб  водії і кондуктори протестують проти невиплати зарплат на підприємстві.

За словами співрозмовника агентства, у центрі Харкова, поблизу міської ради, зранку зупинилися близько 30 трамваїв - вони розташувалися на двох найбільших прилеглих магістральних лініях - на Московському проспекті та площі Рози Люксембург. Незабаром під стінами мерії має розпочатися акція з вимогами виплати зарплат.

У профкомі підприємства підтвердили інформацію про заборгованість, але не уточнили деталі акції, зазначивши, що вона носить «стихійний характер».

Напередодні представники підприємства та громадських організацій у своїх заявах по телебаченню повідомили про те, що з понеділка, 11 січня, колектив «Міськелектротрансу» розпочне нову безстрокову акцію протесту з вимогами повної виплати зарплат.

Нагадаємо, що в жовтні минулого року колектив КП «Міськелектротранс» вже вдавався до подібного методу і проводив безстрокову акцію з вимогами виплати заборгованих зарплат. Акція була призупинена після часткових виплат, зміни керівника підприємства та обіцянок міської влади вжити заходів для нормалізації ситуації.

Дніпропетровський Міськелектротранс знаходиться у не менш скрутній ситуації. Свідоме ігнорування міською владою проблем підприємства призвело фактично до знищення у місті тролейбусів та трамваїв, а також стало причиною виникнення значної заборгованості з виплати заробітної плати працівникам  МКП "Дніпропетровський електротранспорт" та потрапляння підприємства до боргової ями - в грудні міська рада дозволила МКП взяти черговий кредит у розмірі три мільйони гривень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...