App Store Google Play

Старший брат із Дагестану

11.01.2010 08:00
Кожен з кандидатів в Президенти України намагається знайти оптимального представника в регіонах - місцевого, близького як до себе, так і до мешканців регіону. Керівники обласного та міського штабу від БЮТ - родичі Тимошенко, народні депутати від БЮТ. Керівники обласного та міського штабу Партії регіонів - народні депутати від цієї сили. Навіть кандидати другої та третьої ланки намагаються знайти в регіоні людей, які можуть забезпечити мінімальну підтримку та не відлякувати виборців.

Проте, у одного з  кандидатів в Президенти України, який починав свою кар'єру якраз у нашій області - Тігіпка, є свої, протилежні міркування. Він мав повну можливість отримати свого, гідного представника. Олег Семенко був саме тією людиною, з якою його пов'язували як професійні, так і товариські стосунки ще з часів роботи у «ПриватБанку». Втім, східний натиск, підкріплений шестизначними сумами в закордонній валюті, змусив Тігіпка забути про давніх соратників та про обов'язок дружби. Його представником у регіоні стала людина з дуже проблемною репутацією - щирий дніпропетровець дагестанського походження Загід Краснов.

Загід Краснов, або Загідін Габібулаєвич Габібулаєв, особа в Дніпропетровську примітна, але, скоріше, зі знаком мінус. Кожен підприємець, який сподівався розвивати свій бізнес на основі отримання земельної ділянки у власність чи в оренду, був змушений познайомитись з Загідом та його розцінками.

Так званий «Директор міськради» (інакше - «директор ворсовета») поступово перетворився на одного з найбільш впливових та заможних політиків в місті, дарма що цей вплив базувався на «викручуванні рук», а заможність на сумнівних оборудках з землею територіальної громади, з дольовою участю забудовників та «розпилом» бюджетних коштів.

Про реалізовані ним схеми неодноразово говорили місцеві політики та громадські організації, їх описували ЗМІ Дніпропетровська. Все це ставило під сумнів реалізацію давньої мрії Загіда - здобуття статусу народного депутата. Попри щедрі кавказькі обіцянки, і Партія регіонів, і Народна самооборона, і блок Юлії Тимошенко, які ніколи не вирізнялися особливою чистотою рядів, не ризикнули включити до своїх парламентських списків «дніпропетровського горця».

Тому місцевий «кримінальний талант» з радістю сприйняв кадрову неперебірливість екс-банкіра і навіть публічно і зверхньо охрестив його братом. Тігіпко свій статус молодшого брата, чи, можливо, братка, сприйняв як щось природне. Принаймні жодних заперечень з його сторони не було.

Подібна  поведінка може свідчити лише про одне  - головним для Тігіпка є не репутація людини, а розмір її спонсорського внеску. Це свідчить і про зневажливе ставлення Тігіпка до регіону та його мешканців.

Така опора на «чорних місцевих баронів», на місцевих корупціонерів і криміналітет може привести до тимчасового успіху, але в підсумку виллється в стратегічну поразку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...