App Store Google Play

Дніпропетровські нардепи від БЮТ пішли шляхом Черновецького

10.01.2010 12:47
"Ніщо не навертає так голосувати за свого кандидата, як гречка з тушонкою", - такого висновку дійшли група дніпропетровських народних депутатів від БЮТ. А вирішивши - почали діяти.

Днями містом поїхали мікроавтобуси, навантажені продуктовими наборами. Працівники виборчих штабів адресно відвідують малозабезпечених громадян і вручають їм подарунки.

В залежності від району міста набори дещо відрізняються. Зокрема, на Лівобережжі, де активісти БЮТ розвозять "допомогу від народного депутата Антоніни Болюри", до проднабору входять 2 пачки цукерок, 2 пачки печива, пляшка олії, пакет вівсяної крупи та три консерви: яловичина, скумбрія та згущене молоко.

На правому березі, де роздача почалася дещо пізніше, до набору входять 2 банки яловичої тушонки, по півкілограма різних круп, та сама олія, рибні консерви і навіть шматок свіжого м'яса глибокої заморозки. Це для своїх співгромадян розстарався народний депутат Гарегін Арутюнов.

Як це часто буває, не всі "кур'єри" ставляться до своїх обов'язків однаково сумлінно, і подекуди  видають набори першим-ліпшим громадянам. Зокрема вчора, 9 січня, на розі вулиць Шевченка й Виконкомівської, жінка, що підійшла до одного з мікроавтобусів, з яких молодики виймали пакунки із символікою БЮТ, отримала набір "на віру". Вона назвалася активісткою БЮТ і прихильницею Тимошенко, видумане прізвище й першу-ліпшу адресу з прилеглих будинків, за що була нагороджена одним з пакунків.

До кожного пакунку додається листівка, в якій йдеться про те, що ініціатором подарунку є мережа соціальних павільйонів "Авоська", яка нещодавно була створена рішенням міської влади. "Ми відкрилися, щоб забезпечити громадян продуктами за доступними цінами, а не набити кишені!!!", - наголошується в листівці.

Аби щасливі власники продаборів знали кому саме дякувати - автори  звернення нагадали, що мережа "Авоська" з'явилась з ініціативи депутатів від Блоку Юлії Тимошенко і діє згідно з діючим законодавством, постановами Кабміну, а також відповідно до Конституції України. Листівка підписана Благодійним фондом "Придніпровський продовольчий банк".

З власних джерел Дніпрограду стало відомо про те, що Партія Регіонів вже поскаржилася на неправомірні дії конкурентів, а її уповноважені особи подали позов до адміністративного суду стосовно підкупу виборців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...
Ярема ГАЛАЙДА

Коломойський стратив

Всі так зачепились за «громадянську війну» в інтерв‘ю Коломойського і забули, що він навіть винних назвав і причини тієї війни.А винні «оголтілі радикали», причиною ж є в...