App Store Google Play

МРЕО взялося за мопеди. Поки що не питають, де взяв

09.01.2010 13:36
Управління Державтоінспекції в Дніпропетровській області повідомляє, що 29.12.2009 набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 23.12.2009 № 1371 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України".

Нею уряд затвердив порядок державної реєстрації, перереєстрації, зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів і мопедів.

Зазначеною постановою запроваджується з 1 січня 2010 року державна реєстрація мопедів.

При цьому передбачено, що перша державна реєстрація  мопедів, придбаних до набрання чинності Порядком, до 1 липня 2010 року може проводитися без подання документів, що підтверджують правомірність їх придбання, за встановленою процедурою після проведення Державною автомобільною інспекцією відповідних перевірок на підставі ґрунтовних висновків затверджених керівництвом УДАІ.

На зареєстровані мопеди будуть видаватися тимчасові реєстраційні талони з безстроковим терміном дії та номерні знаки, які передбачені чинним державним стандартом для цієї категорії транспортних засобів. Власникам мопедів доведеться проходити техогляд своїх транспортних засобів 1 раз на 2 роки.

Вартість реєстрації мопедів буде складатись з вартості тимчасового реєстраційного талону, номерного знаку, послуг за огляд транспортного засобу експертами НДЕКЦ та оформлення реєстраційних документів (перевірки по базам даних ДАІ, послуги ДАІ).

Також нагадуємо, що згідно п. 6 Правил дорожнього руху рухатися по дорозі на мопедах дозволяється особам, які досягли 16-річного віку та отримали посвідчення водія відповідної категорії (А1 -  мопеди,  моторолери  та  інші  двоколісні   транспортні засоби,  які мають двигун з робочим об'ємом до 50 куб. сантиметрів або електродвигун потужністю до 4 кВт). Під час руху  по  дорозі  водій  мопеда  та  пасажир,  якого  він перевозить, зобов'язані бути в застебнутих мотошоломах.

Мопеди повинні бути обладнані звуковим сигналом та світлоповертачами: спереду - білого кольору, по боках - оранжевого, ззаду - червоного, а для руху в темну пору доби та в умовах недостатньої видимості на мопеді необхідно увімкнути освітлення (фару).

Теги: ДАІ, мопед, уряд

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...