App Store Google Play

На Дніпропетровщині відновлять річкове судноплавство?

08.01.2010 12:36
У дніпропетровському порту замислились над будівництвом другого зернового термінала та елеватора. Перспектива - зниження вартості вантажних перевезень в Україні в цілому. Про це йдеться в репортажі 11 каналу.

Великі транспортні можливості, дані Дніпропетровщині природою, наразі майже не задіяні. Для перевезення вантажів Дніпро використовувався з давніх-давен як дешевий і зручний шлях, а тепер з кожним роком стає в пригоді все менше.

З радянських часів обсяги переробки вантажів у місцевому порту зменшилися майже в п'ятдесят разів. Про перевезення годі й казати.

Завдячують зменшенням рівня перевезень водники передусім залізничникам, які мають значно нижчі тарифи. Наздогнати їх річковий флот не в змозі - нафтопродукти весь час дорожчають. Основний в недалекому минулому вантаж - залізорудна  продукція - йде переважно у країни, з якими річкою не зв'язатися. Переспетивним було б сплавлятися до Чорного моря й везти вантажі до Європи Дунаєм. Але наявний рухомий склад залишає бажати кращого - ані у море вийти, ані до Європи не пустять, а оновлюватись знову таки бракує грошей.

Водночас у порту розуміють, що втратити річкове транспортування - значить позбавити ринок вантажних перевезень конкуренції, а деякі види вантажів й зовсім кинути напризволяще. Експорт товарів, що транспортуються Дніпром до моря, перевищує імпорт втричі. Погоду робить металобрухт, цього року тільки до Турції його вивезено близько ста тисяч тон. А от доля традиційного українського товару - зернових - нараз незначна.

Імпортуються переважно будівельні матеріали та сировина для їх виробництва, а також агломераційна руда для одного з метпідприємств регіону. Цей перелік лишається незмінним вже кілька років. І це в умовах, коли найбільший імпортер України Китай постачає майже всі свої товари в Україну через Одеський порт. Нажаль, на внутрішні річкові перевезення вони не потрапляють, а доправляються до місць реалізації автотранспортом. В такій ситуації не дивно, що находження до бюджету від річкових перевезень за минулий рік склали лише 30 мільйонів гривень - на 40% менше, ніж 2008 року.

Дніпропетровський порт збирається розпочати своє повернення на ринок з відновлення внутрішніх перевезень. Задіють існуючий елеватор, запроектують новий та використають по одному у всіх портах на Дніпрі. Нарощення обсягів перевезень зернових зможе зробити річкове вантажне транспортування конкурентоспроможним, що згодом знизить в цілому вартість вантажних перевезень в Україні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...