App Store Google Play

Аукціони наповнюють бюджети, але не Дніпропетровський

04.01.2010 08:06

За даними Держкомзему, за 10 місяців поточного року на земельних торгах в Україні продано 132 земельних ділянки площею 41,97 га й вартістю 33,9 млн. грн. А за право на оренду 257 земельних ділянок загальною площею 3100,9 га отримано 23,7 млн. грн.

Зокрема, цього року 6 земельних аукціонів провела Запорізька міськрада. У результаті останнього з них, що відбувся 10 грудня, за право оренди двох земельних ділянок переможці повинні перерахувати до міського бюджету 871 тис. грн. На попередніх п'ятьох аукціонах було продане право власності на 1 земельну ділянку та право оренди 8 земельних ділянок на загальну суму 3 млн. 939 тис. грн.

За 11 місяців цього року в невеличких Чернівцях на аукціонах продано 6 земельних ділянок, а ще на 11 земельних ділянок продане право оренди. Від продажу землі отримано 11 млн. 702 тис. грн., від продажу права оренди - 1 млн. 407 тис. грн.

Один тільки приватизаційний аукціон у Луцькій міські раді, що пройшов 28 грудня, приніс бюджету міста 4 млн. 370 тис. грн. від продажу права власності на 3 нежитлові приміщення.

Також у грудні у Хмельницькому відбувся черговий земельний аукціон з набуття права на оренду земельних ділянок. У ході заходу було віддано право на оренду 10 земельних ділянок, які знаходяться на території обласного центру. В результаті до міського бюджету було залучено більш як 5 млн. 378 тис. грн.

Нагадаємо, що у Дніпропетровську за 2009 рік фактично відбувся один аукціон, на якому було продане право оренди 1 ділянки площею 0,087 га - за 159,26 тис. грн. Інші оголошені аукціони не відбулися з однакової причини - "через відсутність заявок".

Висновок простий - або місцеві бізнесмени вміють і бажають отримувати право власності та оренди земельних ділянок у Дніпропетровську без аукціону, або міська рада виставляє на аукціони вже геть непотрібні ділянки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...