App Store Google Play

Аукціони наповнюють бюджети, але не Дніпропетровський

04.01.2010 08:06

За даними Держкомзему, за 10 місяців поточного року на земельних торгах в Україні продано 132 земельних ділянки площею 41,97 га й вартістю 33,9 млн. грн. А за право на оренду 257 земельних ділянок загальною площею 3100,9 га отримано 23,7 млн. грн.

Зокрема, цього року 6 земельних аукціонів провела Запорізька міськрада. У результаті останнього з них, що відбувся 10 грудня, за право оренди двох земельних ділянок переможці повинні перерахувати до міського бюджету 871 тис. грн. На попередніх п'ятьох аукціонах було продане право власності на 1 земельну ділянку та право оренди 8 земельних ділянок на загальну суму 3 млн. 939 тис. грн.

За 11 місяців цього року в невеличких Чернівцях на аукціонах продано 6 земельних ділянок, а ще на 11 земельних ділянок продане право оренди. Від продажу землі отримано 11 млн. 702 тис. грн., від продажу права оренди - 1 млн. 407 тис. грн.

Один тільки приватизаційний аукціон у Луцькій міські раді, що пройшов 28 грудня, приніс бюджету міста 4 млн. 370 тис. грн. від продажу права власності на 3 нежитлові приміщення.

Також у грудні у Хмельницькому відбувся черговий земельний аукціон з набуття права на оренду земельних ділянок. У ході заходу було віддано право на оренду 10 земельних ділянок, які знаходяться на території обласного центру. В результаті до міського бюджету було залучено більш як 5 млн. 378 тис. грн.

Нагадаємо, що у Дніпропетровську за 2009 рік фактично відбувся один аукціон, на якому було продане право оренди 1 ділянки площею 0,087 га - за 159,26 тис. грн. Інші оголошені аукціони не відбулися з однакової причини - "через відсутність заявок".

Висновок простий - або місцеві бізнесмени вміють і бажають отримувати право власності та оренди земельних ділянок у Дніпропетровську без аукціону, або міська рада виставляє на аукціони вже геть непотрібні ділянки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...