App Store Google Play

"Де гроші, Вань?"

25.11.2009 10:46
Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко не побачив у Дніпропетровську нових світлофорів, камер відеоспостереження, освітлення, дорожньої розмітки та інших засобів, що підвищують безпеку громадян на вулицях мегаполісу.

Луценко висловив здивування тим, що міська влада досі не спромоглася впровадити на належному рівні сучасні системи забезпечення безпеки городян.

- Відтоді як зросли штрафи за порушення ПДР, - повідомив міністр, - область отримала додаткових 52 мільйони гривень. При цьому більша частина коштів надійшла до міського бюджету.

Ці гроші, або принаймні їх частина, мали бути витрачені на поліпшення умов забезпечення безпеки городян, зокрема і на встановлення систем відеоспостереження, що мало б сприяти зменшенню кримінальних випадків у місті.

Головний міліціонер країни не назвав  точної суми, втім зазначив, що Львову впровадження камер спостереження обійшлося у три мільйони гривень.

Наразі в Дніпропетровську працюють лише три камери відео спостереження водночас в Полтаві та у Чернівцях їх встановлено понад 60.

- Факти говорять самі за себе, - підкреслив міністр - злочинність у цих містах зменшилась на 20%.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...