App Store Google Play

Соколов пообіцяв, що Тимошенко виконає накази виборців

21.11.2009 15:45

У разі перемоги на виборах Президента України Юлія Тимошенко виконає накази виборців з поліпшення якості життя у Дніпропетровську та області. Про це народний депутат України Михайло Соколов заявив під час презентації проекту «Разом відродимо рідну Дніпропетровщину», яка відбулася в Інформаційному агентстві "Время" 20 листопада.

За словами Михайла Соколова, Блок Юлії Тимошенко розпочав збір наказів виборців: громадяни можуть звертатися до Юлії Тимошенко зі своїми пропозиціями з вирішення проблем міста. Після аналізу, найбільш гострі проблеми будуть вирішені.

"Я особисто впевнений, що наша землячка стане новим Президентом України і ми з вами, як патріоти Дніпропетровська та Дніпропетровщини, маємо можливість, як в старі добрі часи, заради відродження нашого краю, його розвитку, зібрати накази виборців, які Юлія Володимирівна почує", - заявив Михайло Соколов.

За його словами, завдяки наказам виборців можна визначити стратегію розвитку регіону на найближчі п'ять років.

Ініціатор проекту «Разом відродимо рідну Дніпропетровщину» - міська організація БЮТ. У рамках проекту організований збір пропозицій і вимог жителів області, котрі допоможуть майбутньому Президентові скласти повну картину розвитку регіону на найближчі роки.

За даними партійців, серед найбільших проблем Дніпропетровської області, рішення яких жителі чекають десятиліттями, є: будівництво метро й об'їзної дороги для транзитного транспорту, очищення річки Дніпро й поліпшення якості питної води, боротьба з дитячим і юнацьким алкоголізмом, будівництво й відновлення дитячих садків, появи у Вузах Wifi та ін.

Депутат повідомив, що пропозиції з вирішення проблем можна надіслати за адресою: 49006, м. Дніпропетровськ, пр. Карла Маркса, 65, міська організація ВГО «Батьківщина». Інтернет-сайт http://dpua.info/. «Дніпро Вечірній» - 374-04-33, «Своя думка» - 374-34-05, Дніпропетровська облдержтелерадіокомпанія - 745-04-33.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...