App Store Google Play

Соколов пообіцяв, що Тимошенко виконає накази виборців

21.11.2009 15:45

У разі перемоги на виборах Президента України Юлія Тимошенко виконає накази виборців з поліпшення якості життя у Дніпропетровську та області. Про це народний депутат України Михайло Соколов заявив під час презентації проекту «Разом відродимо рідну Дніпропетровщину», яка відбулася в Інформаційному агентстві "Время" 20 листопада.

За словами Михайла Соколова, Блок Юлії Тимошенко розпочав збір наказів виборців: громадяни можуть звертатися до Юлії Тимошенко зі своїми пропозиціями з вирішення проблем міста. Після аналізу, найбільш гострі проблеми будуть вирішені.

"Я особисто впевнений, що наша землячка стане новим Президентом України і ми з вами, як патріоти Дніпропетровська та Дніпропетровщини, маємо можливість, як в старі добрі часи, заради відродження нашого краю, його розвитку, зібрати накази виборців, які Юлія Володимирівна почує", - заявив Михайло Соколов.

За його словами, завдяки наказам виборців можна визначити стратегію розвитку регіону на найближчі п'ять років.

Ініціатор проекту «Разом відродимо рідну Дніпропетровщину» - міська організація БЮТ. У рамках проекту організований збір пропозицій і вимог жителів області, котрі допоможуть майбутньому Президентові скласти повну картину розвитку регіону на найближчі роки.

За даними партійців, серед найбільших проблем Дніпропетровської області, рішення яких жителі чекають десятиліттями, є: будівництво метро й об'їзної дороги для транзитного транспорту, очищення річки Дніпро й поліпшення якості питної води, боротьба з дитячим і юнацьким алкоголізмом, будівництво й відновлення дитячих садків, появи у Вузах Wifi та ін.

Депутат повідомив, що пропозиції з вирішення проблем можна надіслати за адресою: 49006, м. Дніпропетровськ, пр. Карла Маркса, 65, міська організація ВГО «Батьківщина». Інтернет-сайт http://dpua.info/. «Дніпро Вечірній» - 374-04-33, «Своя думка» - 374-34-05, Дніпропетровська облдержтелерадіокомпанія - 745-04-33.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...