App Store Google Play

Якщо Лазаренко й повернеться, він нікому не потрібен

20.11.2009 16:20

18 листопада суддя Північного округу штату Каліфорнія, США Чарльз Р. Брейер виніс остаточний вирок у справі колишнього прем'єр-міністра України Павла Лазаренко. Адвокати Павла Івановича стверджують, що більшість цього терміну їх підзахисний вже відбув. Водночас в Україні вкотре хочуть використати "фактор Лазаренка" у боротьбі за президентське крісло. Однак експерти вважають, що Павло Іванович "вже не той" і нікому не страшний.

Зокрема, народний депутат від БЮТ Святослав Олійник уважає, що ніякого фактору впливу Павла Лазаренко давно немає.

"У найближчий рік Павло Лазаренко не повернеться. Та й взагалі, існує думка, що він у кожному разі сюди квапитися не буде, поза залежністю від вироку. Я взагалі не перебільшував би фактор його присутності в Україні. Відносно можливості приїзду й опублікування небажаних фактів, пов'язаних з Юліою Тимошенко, те якби він хотів що або опублікувати й дійсно мав би якусь інформацію або факти, він би вже давно це зробив", - запевнив журналістів народний депутат.

"Якщо Павло Іванович і приїде, то зміниться тільки його особиста ситуація, а на політику в масштабі країни він вплинути вже не в змозі. Уявіть собі - людина уже багато років ходить "догори ногами" стосовно нас. Це вже не та країна, і ніякого фактору впливу в нього немає, - запевнив Святослав Олійник.

Політолог Віктор Пащенко відзначив, що головним інструментом впливу Лазаренко є погроза опублікування якогось загадкового компромату, але не сам компромат.

"Єдиний інструмент потенційного впливу Лазаренко - це так званий компромат. Причому інструментом є не сам компромат, а погроза його застосування й мені здається, що до самого застосування справа так і не дійде. Та й не вигідно Павлу Лазаренко от так зараз бити горщики з тією же Юліою Тимошенко", - пояснив політолог. Він також звернув увагу, що наша громадськість уже звикла до потоків компромату та негативних фактів.

Коментуючи значимість особи Павла Івановича, Віктор Пащенко зауважив, що той уже давно не був в Україні й не уявляє собі повну картину того, що тут відбувається.

Якщо він повернеться в Дніпропетровськ то хіба що збереже якесь майно. Але більшу висоту, ніж увійти до сотні найбагатших людей Дніпропетровської області він навряд чи може розраховувати, додав Пащенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...