App Store Google Play

Якщо Лазаренко й повернеться, він нікому не потрібен

20.11.2009 16:20

18 листопада суддя Північного округу штату Каліфорнія, США Чарльз Р. Брейер виніс остаточний вирок у справі колишнього прем'єр-міністра України Павла Лазаренко. Адвокати Павла Івановича стверджують, що більшість цього терміну їх підзахисний вже відбув. Водночас в Україні вкотре хочуть використати "фактор Лазаренка" у боротьбі за президентське крісло. Однак експерти вважають, що Павло Іванович "вже не той" і нікому не страшний.

Зокрема, народний депутат від БЮТ Святослав Олійник уважає, що ніякого фактору впливу Павла Лазаренко давно немає.

"У найближчий рік Павло Лазаренко не повернеться. Та й взагалі, існує думка, що він у кожному разі сюди квапитися не буде, поза залежністю від вироку. Я взагалі не перебільшував би фактор його присутності в Україні. Відносно можливості приїзду й опублікування небажаних фактів, пов'язаних з Юліою Тимошенко, те якби він хотів що або опублікувати й дійсно мав би якусь інформацію або факти, він би вже давно це зробив", - запевнив журналістів народний депутат.

"Якщо Павло Іванович і приїде, то зміниться тільки його особиста ситуація, а на політику в масштабі країни він вплинути вже не в змозі. Уявіть собі - людина уже багато років ходить "догори ногами" стосовно нас. Це вже не та країна, і ніякого фактору впливу в нього немає, - запевнив Святослав Олійник.

Політолог Віктор Пащенко відзначив, що головним інструментом впливу Лазаренко є погроза опублікування якогось загадкового компромату, але не сам компромат.

"Єдиний інструмент потенційного впливу Лазаренко - це так званий компромат. Причому інструментом є не сам компромат, а погроза його застосування й мені здається, що до самого застосування справа так і не дійде. Та й не вигідно Павлу Лазаренко от так зараз бити горщики з тією же Юліою Тимошенко", - пояснив політолог. Він також звернув увагу, що наша громадськість уже звикла до потоків компромату та негативних фактів.

Коментуючи значимість особи Павла Івановича, Віктор Пащенко зауважив, що той уже давно не був в Україні й не уявляє собі повну картину того, що тут відбувається.

Якщо він повернеться в Дніпропетровськ то хіба що збереже якесь майно. Але більшу висоту, ніж увійти до сотні найбагатших людей Дніпропетровської області він навряд чи може розраховувати, додав Пащенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...