App Store Google Play

Робота міського інформаційного порталу gorod.dp.ua заблокована

19.11.2009 16:17

Сьогодні, 19 листопада, о 10.30 була припинена робота напопулярнішого міського ресурсу gorod.dp.ua. Як повідомляється на сайті, обладнання порталу було раптово вимкнене. Крім того, не функціонують також сайти 9 каналу та Інтернет-провайдер "Фрегат" та всіх користувачів цього провайдера.

Будь-які спроби дізнатись про  те, що саме відбувається, за словами адміністрації сайту, блокуються озброєними автоматами людьми в масках.

За озвученою інформацією, обладнання ресурсу було вимкнене через те, що в мережі Інтернет був скоєний злочин, розслідуванням якого займається СБУ, Водночас, адміністрація gorod.dp.ua стверджує, що до жодних злочинів відношення не має. Більш того, за словами адміністратору міського порталу, проти нього чи засновників сайту не порушено жодних кримінальних справ, відсутні також постанови судів чи якихось органів влади.

Команда gorod.dp.ua припускає, що блокування ресурсу, аудиторія якого перевищує 60 тисяч городян, є репетицією напередодні виборів.

Адміністрація ресурсу обіцяє докласти усіх зусиль для того, щоб в найкоротший термін відновити роботу популярного у городян ресурсу і дякує небайдужим читачам за підтримку.

Коментуючи цю подію, інтернет-версія популярного видання "Кореспондент" припускає, що вимкнення серверів приватної фірми та блокування роботи інтернет-провайдера повязане з прийнятим 17 листопада у другому читанні проекті закону Про внесення змін та доповнень в деякі закони України відносно протидії розповсюдженню дитячої порнографії".

Згаданий закон, крім іншого, пердбачає кримінальну відповідальність за розміщення чи зберігання в мережі інтернет вмісту, пов'язаного з насильством, дитячою порнографією, проявами расової чи національної нетирпимості, тероризмом, пропагандою наркотиків та порушенням прав інтелектуальної власності.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...