App Store Google Play

ГРАД звинувачує Краснова в нагнітанні паніки навколо грипу

16.11.2009 23:17

Громадська організація "Град" звинувачує депутата Дніпропетровської міської ради Загіда Краснова у поширенні паніки та перешкоджанні роботи аптек в умовах епідемії грипу. Про це заявив координатор ГО "Град" Андрій Денисенко сьогодні на прес-конференції в УНІАН.

За його словами, "останні два тижні у Дніпропетровську відбувається PR-вакханалія навколо епідемії грипу".

"Ми вимагаємо від прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, правоохоронних органів, народних депутатів вступити у протиборство не лише із комерційними спекулянтами, а й спекулянтами політичними, які у цей складний для нашої країни час нагрівають руки на епідемії грипу в Дніпропетровську", - наголосив Денисенко.

Він заявив, що "у Дніпропетровську керівник депутатської більшості міської ради Загід Краснов з 4 листопада розпочав масштабну, гучно розрекламовану PR-акцію боротьби з епідемію грипу у місті".

"Він вдався до масових роздач на вулицях міста безкоштовних захисних пов'язок. За інформацією пана Краснова, його активісти роздали їх понад 100 тисяч", - сказав представник ГО "ГРАД", наголосивши при цьому, що "це призвело до небаченої у місті паніки і до паралізації роботи мережі аптек".

"Всі пов'язки, які роздавались активістами Краснова, вони всі були фабричного виробництва. І в нас є всі підстави стверджувати, що пан Краснов скупив ці засоби індивідуального захисту у лікарнях й державних аптеках Дніпропетровська. Яким чином це було зроблено, які посадові особи до цього причетні, власне, це і є ті питання, які ми задаємо народним депутатам, силовикам й звертаємся з ними до Юлії Тимошенко. Ми сподіваємось, що в результаті розслідування цієї ситуації правоохоронними органами, ми вийдемо на тих посадовців Дніпропетровської міськради, які сприяли реалізації PR-схеми Загіда Краснова та незаконним шляхом передали йому велику партію масок, які не попали до лікувальних установ», - зазначив Андрій Денисенко.

За словами Андрія Денисенка, у ці ж дні марлеві пов'язки фабричного виробництва з'явились у спекулянтів. "Мене не здивує, якщо з'ясується, що люди з штабу «Громадської сили» мають відношення до спекулянтів, що торгують у Дніпропетровську марлевими масками за завищеними цінами», - резюмував громадський діяч.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...