App Store Google Play

“Дніпроенерго” має намір залучити кредити

16.11.2009 19:32

Енергогенеруюча компанія ВАТ "Дніпроенерго" має намір залучити позики у вигляді трьох поновлюваних кредитних ліній на загальну суму 350 млн. грн.

Про це повідомляється в офіційних оголошеннях компанії про проведення тендерних торгів, обнародуваних в "Віснику державних закупівель".

Відповідно до оголошень, "Дніпроенерго" планує відкрити одну кредитну лінію на 150 млн. грн. та ще дві по 100 млн. грн.

Заявки на участь у торгах приймаються до 8 грудня, на цю же дату заплановане їхнє розкриття.

"Дніпроэнерго" завершило січень-вересень поточного року з чистим збитком 241,603 млн. грн., тоді як за підсумками аналогічного періоду 2008 року чистий прибуток підприємства склав 66,67 млн. грн.

До складу "Дніпроенерго" входять Запорізька, Криворізька та Придніпровська ТЕС сумарною встановленою потужністю 8175 МВт (29% установленої потужності всіх ТЕС України).

Компанія експлуатує 25 енергоблоків потужністю від 150 МВт до 800 МВт.

Державі в особі НАК "Енергетична компанія України" належить 50%+1 акція енергетичної компанії, ТОВ "ДТЕК" - 47,46% акцій.

В 2008 році "Дніпроенерго" збільшило прибуток більш ніж в 12 разів, або на 111 млн. 843 тис. грн., у порівнянні з 2007 роком - до 121 млн. 938 тис. грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...