App Store Google Play

“Дніпроенерго” має намір залучити кредити

16.11.2009 19:32

Енергогенеруюча компанія ВАТ "Дніпроенерго" має намір залучити позики у вигляді трьох поновлюваних кредитних ліній на загальну суму 350 млн. грн.

Про це повідомляється в офіційних оголошеннях компанії про проведення тендерних торгів, обнародуваних в "Віснику державних закупівель".

Відповідно до оголошень, "Дніпроенерго" планує відкрити одну кредитну лінію на 150 млн. грн. та ще дві по 100 млн. грн.

Заявки на участь у торгах приймаються до 8 грудня, на цю же дату заплановане їхнє розкриття.

"Дніпроэнерго" завершило січень-вересень поточного року з чистим збитком 241,603 млн. грн., тоді як за підсумками аналогічного періоду 2008 року чистий прибуток підприємства склав 66,67 млн. грн.

До складу "Дніпроенерго" входять Запорізька, Криворізька та Придніпровська ТЕС сумарною встановленою потужністю 8175 МВт (29% установленої потужності всіх ТЕС України).

Компанія експлуатує 25 енергоблоків потужністю від 150 МВт до 800 МВт.

Державі в особі НАК "Енергетична компанія України" належить 50%+1 акція енергетичної компанії, ТОВ "ДТЕК" - 47,46% акцій.

В 2008 році "Дніпроенерго" збільшило прибуток більш ніж в 12 разів, або на 111 млн. 843 тис. грн., у порівнянні з 2007 роком - до 121 млн. 938 тис. грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...
Ярема ГАЛАЙДА

Коломойський стратив

Всі так зачепились за «громадянську війну» в інтерв‘ю Коломойського і забули, що він навіть винних назвав і причини тієї війни.А винні «оголтілі радикали», причиною ж є в...