App Store Google Play

“Дніпроенерго” має намір залучити кредити

16.11.2009 19:32

Енергогенеруюча компанія ВАТ "Дніпроенерго" має намір залучити позики у вигляді трьох поновлюваних кредитних ліній на загальну суму 350 млн. грн.

Про це повідомляється в офіційних оголошеннях компанії про проведення тендерних торгів, обнародуваних в "Віснику державних закупівель".

Відповідно до оголошень, "Дніпроенерго" планує відкрити одну кредитну лінію на 150 млн. грн. та ще дві по 100 млн. грн.

Заявки на участь у торгах приймаються до 8 грудня, на цю же дату заплановане їхнє розкриття.

"Дніпроэнерго" завершило січень-вересень поточного року з чистим збитком 241,603 млн. грн., тоді як за підсумками аналогічного періоду 2008 року чистий прибуток підприємства склав 66,67 млн. грн.

До складу "Дніпроенерго" входять Запорізька, Криворізька та Придніпровська ТЕС сумарною встановленою потужністю 8175 МВт (29% установленої потужності всіх ТЕС України).

Компанія експлуатує 25 енергоблоків потужністю від 150 МВт до 800 МВт.

Державі в особі НАК "Енергетична компанія України" належить 50%+1 акція енергетичної компанії, ТОВ "ДТЕК" - 47,46% акцій.

В 2008 році "Дніпроенерго" збільшило прибуток більш ніж в 12 разів, або на 111 млн. 843 тис. грн., у порівнянні з 2007 роком - до 121 млн. 938 тис. грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...