App Store Google Play

Суд розпочав банкрутство компанії покійного В`ячеслава Брагінського

10.11.2009 16:31
Господарський суд Дніпропетровської області 18 вересня порушив справу про банкрутство ТОВ "Міжнародна будівельна компанія (МСК) "Україна-Канада (Дніпропетровськ) ", що зводить в передмісті Дніпропетровська котеджне містечко "Золоті ключі".

Як повідомляється в оголошенні суду в пресі, розпорядником майна компанії призначений арбітражний керуючий Ігор Самошост.

Агентству "Інтерфакс-Україна" не вдалося одержати у компанії коментар з приводу банкрутства. Всі вказані на веб-сайтах компанії і котеджного містечка телефони не існують.

Як повідомлялося, на території містечка "Золоті ключі" площею 210 га передбачалося побудувати близько 1000 індивідуальних житлових будинків і близько 100 об'єктів соціальної і комерційної інфраструктури.

Раніше також повідомлялося, що генеральний директор МСК "Україна-Канада" В`ячеслав Брагінський загинув 13 жовтня під час вибуху в п'ятиповерховому будинку по вул.Харківскій, 4, у Дніпропетровську. Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко заявив 14 жовтня про те, що вибух є замовленим вбивством і у міліції є підозрюваний в скоєнні цього злочину. Ряд українських ЗМІ розповсюдив інформацію про причетність до загибелі Брагінського колишнього прем'єр-міністра України Павла Лазаренка.

Довідка: ТОВ "МСК "Україна-Канада" створена в грудні 2003 року канадською компанією ESB Developments Inc. і українською будівельною компанією ТОВ Дніпроцентробуд (Дніпропетровськ) з метою реалізації в Україні містобудівних проектів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Сьогодні в усьому світі відзначають День рідної мови. В Україні це питання є особливо актуальним, адже сотні років на наших землях викорінювали все українське.Кажуть, що до початку «братніх&raqu...
Перша стадія «Заперечення».Людина, яка все життя прожила в парадигмі радянської «Дніпропетровщини» природно відмовляється сприймати будь-які зміни в назві області. На цій стаді...
Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...