App Store Google Play

"Дивофільм" відбудеться в інтернеті

09.11.2009 16:12

Анонсований раніше міжнародний фестиваль короткометражного кіно та анімації "Дивофільм" все ж таки відбудеться! Як повідомляють організатори, тепер конкурсні роботи можна буде переглянути в онлайн-режимі.

Не дивлячись на тяжку економічну ситуацію в країні, що сильно ускладнила пошук коштів на проведення фестивалю, організатори знайшли шлях подарувати шанувальникам короткометражного кіно кілька годин приємних кіноновинок й довести, що мистецтво на вимірюється виключно грошами, мистецтво - для глядача. 

Участь у фестивалі беруть роботи в напрямках короткометражного кіно, анімації та відеокліпи з України, Росії, Чехії, Франції та Грузії. Усього - більше 30 робіт.

"Наш кінозал - вже не 500 місць, наразі наш кінозал - у кожній оселі. Сотні глядачів з України, Канади, Чехії, Росії, Грузії, Франції й Канади протягом 5 днів продивляться програму фестивалю й оберуть кращих. Своє слово скаже й журі, до складу якого будуть входити відомі кінематографісти України. Заключний етап фестивалю, на якому будуть оголошені переможці, відбудеться у Дніпропетровську, в одному з кінотеатрів-партнерів фестивалю" - йдеться у прес-анонсі заходу.

Загальний план проведення виглядає наступним чином:

- 5 днів, з 23 по 27 листопада на сайті фестивалю (http://anti-gorod.com) будуть демонструватись конкурсні роботи. Глядачі зможуть проголосувати за кращий фільм. В 00:00 28 листопада голосування закінчиться й роботи будуть прибрані з доступу.

- паралельно з цим, програму фестивалю передивиться компетентне журі.

- 28 листопада відбудеться святкове закриття фестивалю, на якому будуть оголошені переможці. Також, в цей вечір відбудеться ексклюзивний показ повнометражної картини чеського режисера Петра Зеленки "Пригоди звичайного божевілля".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...