App Store Google Play

"Дивофільм" відбудеться в інтернеті

09.11.2009 16:12

Анонсований раніше міжнародний фестиваль короткометражного кіно та анімації "Дивофільм" все ж таки відбудеться! Як повідомляють організатори, тепер конкурсні роботи можна буде переглянути в онлайн-режимі.

Не дивлячись на тяжку економічну ситуацію в країні, що сильно ускладнила пошук коштів на проведення фестивалю, організатори знайшли шлях подарувати шанувальникам короткометражного кіно кілька годин приємних кіноновинок й довести, що мистецтво на вимірюється виключно грошами, мистецтво - для глядача. 

Участь у фестивалі беруть роботи в напрямках короткометражного кіно, анімації та відеокліпи з України, Росії, Чехії, Франції та Грузії. Усього - більше 30 робіт.

"Наш кінозал - вже не 500 місць, наразі наш кінозал - у кожній оселі. Сотні глядачів з України, Канади, Чехії, Росії, Грузії, Франції й Канади протягом 5 днів продивляться програму фестивалю й оберуть кращих. Своє слово скаже й журі, до складу якого будуть входити відомі кінематографісти України. Заключний етап фестивалю, на якому будуть оголошені переможці, відбудеться у Дніпропетровську, в одному з кінотеатрів-партнерів фестивалю" - йдеться у прес-анонсі заходу.

Загальний план проведення виглядає наступним чином:

- 5 днів, з 23 по 27 листопада на сайті фестивалю (http://anti-gorod.com) будуть демонструватись конкурсні роботи. Глядачі зможуть проголосувати за кращий фільм. В 00:00 28 листопада голосування закінчиться й роботи будуть прибрані з доступу.

- паралельно з цим, програму фестивалю передивиться компетентне журі.

- 28 листопада відбудеться святкове закриття фестивалю, на якому будуть оголошені переможці. Також, в цей вечір відбудеться ексклюзивний показ повнометражної картини чеського режисера Петра Зеленки "Пригоди звичайного божевілля".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...
Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...