App Store Google Play

Писаревський змусить олігархів повернути землю селянам

05.11.2009 18:56

Всеукраїнська громадська організація "Земля й воля" та Фронт незалежних громадських організацій протестують проти захоплення прибережних зон олігархами. Про це голова Всеукраїнської громадської організації "Земля й воля" Костянтин Писаревський та координатор Фронту незалежних громадських організацій Олег Бовкун заявили під час прес-конференції в Інформаційному агентстві "Время" 5 листопада.

За словами Костянтина Писаревського, йому відомі численні факти рейдерського захоплення прибережних земель, зокрема, у Новоселівці та Підгородньому, де на замовлення дніпропетровських олігархів насипають грунт у прибережному очереті для будівництва.

Як зазначив Костянтин Писаревський, місцеві органи влади не перешкоджають незаконним діям, тому він звертається до керівництва обласного МВС та прокуратури з вимогою вжити необхідних заходів для припинення протизаконних дій та покарати винних.

Зі свого боку, представники громадських організацій запевняють організаторів захоплення та їх поплічників, що скористатися захопленими ділянками в них можливості не буде - кілька тисяч місцевих мешканців готові відстоювати свої пляжі, місця проведення релігійних обрядів та відпочинку.

Гідрографічна мережа басейну р. Дніпро в межах Дніпропетровської області представлена 291 річками довжиною більше 10 км, загальною довжиною 6,872 тис. км, 95 водосховищами, 2937 ставками та 1237 озерами.

Протяжність прибережних захисних смуг у межах області складає 19,33 тис. км. Загальна їх площа - 73,5 тис. га. На водних об'єктах встановлено 7,122 тис. га прибережних захисних смуг з довжиною зовнішньої межі 1854 км (у тому числі за 2007 рік - відповідно 0,887 тис. га та 221 км).

Загальна площа водоохоронних зон за розробленими проектами складає 18,83 тис. га.

На Дніпропетровщині загальна довжина встановлених меж прибережних захисних смуг складає лише 1% від необхідної для всієї області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі вже багато писали про корупційні схеми з будівництвом нового аеропорту за 2 мільярди бюджетних коштів, яке відбувається фактично в інтересах олігарха Коломойського.Але за кадром залишилася іс...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...