App Store Google Play

Адвокат Мартинюк вимагає карної відповідальності для головного судді

02.11.2009 18:13

Адвокат Мартинюк стверджує, що в діях Голови Ради суддів України Петра Пилипчука присутні ознаки злочинів, передбачених ч.1 ст.365, ч.1 ст.396, ч.2 ст. 397 Кримінального кодексу України (перевищення службових повноважень, втручання в дії захисника, приховування злочину), повідомляє сайт bachuna.net.

Раніше Пилипчук надіслав Генеральному прокуророві Олександру Медведько лист, в якому намагається дати оцінку діям адвоката Мартинюка, що розмістив в газеті «Юридична практика» рекламне оголошення про збір інформації щодо можливої протиправної діяльності голови Окружного адміністративного суду м. Києва Олега Бачуна.

«Це абсолютно цинічний документ, в якому Петро Пилипчук переплутав обвинувачених і чомусь взявся оцінювати дії адвоката, який намагається встановити протиправні дії судді Бачуна, замість того, щоб озвучити свою оцінку висновків Генеральної прокуратури і інших державних органів, що викривають рівень витрат цього судді. Лист Пилипчука - це зелене світло для всіх корумпованих суддів: дозволено робити все, що завгодно. Така поведінка Голови Ради суддів остаточно дискредитує всю судову систему» - заявив адвокат.

Він також висловив здивування рівнем професійної підготовки людей, що готували текст листа, підписаного Пилипчуком: «Це волаюча неграмотність. Дуже дивно, що Голова Ради суддів намагається здатися дилетантом, який не бачить різниці між приватним і громадським правом. Він будує свою правову позицію на підставі Законів «Про рекламу» і «Про інформацію», хоча дії адвоката стосуються Олега Бачуна як голови Окружного адміністративного суду, тобто посадової особи, суб'єкта суспільної влади. В цьому випадку Конституція чітко регламентує, що суб'єкт громадської влади не може використовувати законодавство, покликане охороняти інтереси фізичної особи, в питаннях, які стосуються його службової діяльності по здійсненню владних повноважень».

Адвокат також заявив, що «дивний лист» Петра Пилипчука в прокуратуру його не здивував. Мартинюк упевнений, що Рада суддів давно вже є органом, що балансує на межі законності: «Слід зауважити, що Рада суддів України і раніше звинувачувалася у неправомірних діях, зокрема відносно узурпації права призначення на адміністративні посади в судах всупереч вимогам законодавства і Конституції України».

Як відомо, в п'ятницю, 30 жовтня, у відкритому листі до Генерального прокурора України голова Ради суддів Петро Пилипчук попросив прийняти заходи прокурорського реагування відносно адвоката Мартинюка і провести перевірку наявності в його діях ознак злочину.

У газеті «Юридична практика» 42 (617) від 20 жовтня 2009 року було розміщено оголошення адвоката Мартинюка, в якому той пропонує винагороду за надання будь-якої інформації про зловживання суддею Олегом Бачуном своїми посадовими обов'язками, здирстві хабарів за ухвалення незаконних судових рішень і тому подібне.

Раніше були викриті шокуючі факти про рівень життя судді Бачуна. При задекларованому річному доході близько 143 000 гривень, цей суддя користується автомобілем вартістю більше 140 000 євро, мобільними телефонами вартістю близько 40 000 євро, здійснив чартерних перельотів на суму більший 7 млн. гривень, володіє нерухомістю вартістю мільйони гривень (ці дані були офіційно підтверджені державними органами України, у тому числі Генеральною прокуратурою України).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...