App Store Google Play

У школах міста відбувся конкурс музеїв

28.10.2009 09:32

З нагоди 66 річниці звільнення Дніпропетровська та 65 річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників та в рамках всеукраїнської історико-краєзнавчої акції учнівської молоді "Шляхами подвигу та Слави" - руху учнів за збереження та примноження традицій, звичаїв та обрядів українського народу, відбувся міський огляд-конкурс музеїв та кімнат Бойової Слави серед загальноосвітніх закладів.

Участь у конкурсі взяли десять навчальних закладів. Про це повідомили в управлінні освіти та науки Дніпропетровської міської ради.

Серед музеїв переш місце посіла загальноосвітня школа №34 Красногвардійського району, а серед кімнат - школа №45 Індустріального району..

Експозиції музеїв та кімнат присвячені історичним подіям 1941-1945 років: це і матеріали про діяльність військових частин та формувань, які обороняли та визволяли місто, і експонати про дії партизанських загонів та підпільних груп, які сприяли армії у боротьбі за звільнення України, і задокументовані спогади ветеранів, дослідження долі родин у роки війни та період відбудови народного господарства країни тощо.

В міській раді переконані, що такі конкурси сприяють патріотичному вихованню підростаючого покоління на прикладах подвигів їх дідів та прадідів у боротьбі з нацизмом.

Нагадаємо, що сьогодні, 28 жовтня, відзначається День звільнення України від фашистських загарбників. На знак вшанування героїчного подвигу і жертовності народу під час Другої світової війни у Дніпропетрвоську та у містах-героях містах-героях Києві, Одесі, Севастополі, Керчі, а також у Сімферополі, Вінниці, Львові, Житомирі та Рівному відбудуться святкові феєрверки.

В нашому місті двадцять святкових залпів пролунають о 8 годині вечора на житловому масиві Сонячний.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...