App Store Google Play

У школах міста відбувся конкурс музеїв

28.10.2009 09:32

З нагоди 66 річниці звільнення Дніпропетровська та 65 річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників та в рамках всеукраїнської історико-краєзнавчої акції учнівської молоді "Шляхами подвигу та Слави" - руху учнів за збереження та примноження традицій, звичаїв та обрядів українського народу, відбувся міський огляд-конкурс музеїв та кімнат Бойової Слави серед загальноосвітніх закладів.

Участь у конкурсі взяли десять навчальних закладів. Про це повідомили в управлінні освіти та науки Дніпропетровської міської ради.

Серед музеїв переш місце посіла загальноосвітня школа №34 Красногвардійського району, а серед кімнат - школа №45 Індустріального району..

Експозиції музеїв та кімнат присвячені історичним подіям 1941-1945 років: це і матеріали про діяльність військових частин та формувань, які обороняли та визволяли місто, і експонати про дії партизанських загонів та підпільних груп, які сприяли армії у боротьбі за звільнення України, і задокументовані спогади ветеранів, дослідження долі родин у роки війни та період відбудови народного господарства країни тощо.

В міській раді переконані, що такі конкурси сприяють патріотичному вихованню підростаючого покоління на прикладах подвигів їх дідів та прадідів у боротьбі з нацизмом.

Нагадаємо, що сьогодні, 28 жовтня, відзначається День звільнення України від фашистських загарбників. На знак вшанування героїчного подвигу і жертовності народу під час Другої світової війни у Дніпропетрвоську та у містах-героях містах-героях Києві, Одесі, Севастополі, Керчі, а також у Сімферополі, Вінниці, Львові, Житомирі та Рівному відбудуться святкові феєрверки.

В нашому місті двадцять святкових залпів пролунають о 8 годині вечора на житловому масиві Сонячний.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....