App Store Google Play

Дніпропетровськ дуже багато значить для Тігіпка

24.10.2009 20:19

У Дніпропетровську відбувся Форум прихильників Всеукраїнської громадської організації «Економічний блок Сергія Тігіпка». Форум, що проходив у Льодовому палаці, зібрав понад 5 тисяч прихильників політика з усіх регіонів України.

Сергій Тігіпко запропонував аудиторії свій план перетворень в країні, основні засади якого викладені в книзі політика «Україна: Проект розвитку», а також розповів про своє бачення причин нинішньої ситуації.

Зокрема політик вважає, що всі негаразди в державі не можна списувати лише на фінансово-економічну кризу.

- Від популістської політики постраждала фінансова система України. Наша влада вже кілька років займається підривом національної економіки, - сказав політик.

Зокрема, він навів дані, згідно з якими за перше півріччя цього року ВВП країни знизився на 20%, промислове виробництво зменшилося на 30% і більш ніж удвічі знецінилася гривня.

- Україна зараз посідає третє місце в світі за ризиком суверенного дефолту, - сказав Тігіпко, додавши, що коли не вжити необхідних заходів, то в економіці держави настане колапс.

Політик впевнений, що провина за це лежить на керівництві країни. Він підкреслив, що в Україні має бути сильний Президент, який би проводив жорстку політику для подолання корупції і дбав про її економічне процвітання.

Під час заходу Сергій Леонідович зізнався, що Дніпропетровськ дуже багато для нього значить. Він розповів, що у Дніпропетровську проходив армійську службу, навчався в Металургійному інституті, працював у комсомолі та у банківських структурах.

- Дніпропетровську я віддав 20 років свого життя. Сьогодні серед прихильників, які зібралися у цьому залі, я бачив своїх друзів та одногрупників. У Дніпропетровську я відчуваю хорошу підтримку, - наголосив політик.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...