App Store Google Play

Дніпропетровськ дуже багато значить для Тігіпка

24.10.2009 20:19

У Дніпропетровську відбувся Форум прихильників Всеукраїнської громадської організації «Економічний блок Сергія Тігіпка». Форум, що проходив у Льодовому палаці, зібрав понад 5 тисяч прихильників політика з усіх регіонів України.

Сергій Тігіпко запропонував аудиторії свій план перетворень в країні, основні засади якого викладені в книзі політика «Україна: Проект розвитку», а також розповів про своє бачення причин нинішньої ситуації.

Зокрема політик вважає, що всі негаразди в державі не можна списувати лише на фінансово-економічну кризу.

- Від популістської політики постраждала фінансова система України. Наша влада вже кілька років займається підривом національної економіки, - сказав політик.

Зокрема, він навів дані, згідно з якими за перше півріччя цього року ВВП країни знизився на 20%, промислове виробництво зменшилося на 30% і більш ніж удвічі знецінилася гривня.

- Україна зараз посідає третє місце в світі за ризиком суверенного дефолту, - сказав Тігіпко, додавши, що коли не вжити необхідних заходів, то в економіці держави настане колапс.

Політик впевнений, що провина за це лежить на керівництві країни. Він підкреслив, що в Україні має бути сильний Президент, який би проводив жорстку політику для подолання корупції і дбав про її економічне процвітання.

Під час заходу Сергій Леонідович зізнався, що Дніпропетровськ дуже багато для нього значить. Він розповів, що у Дніпропетровську проходив армійську службу, навчався в Металургійному інституті, працював у комсомолі та у банківських структурах.

- Дніпропетровську я віддав 20 років свого життя. Сьогодні серед прихильників, які зібралися у цьому залі, я бачив своїх друзів та одногрупників. У Дніпропетровську я відчуваю хорошу підтримку, - наголосив політик.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....