App Store Google Play

В грубіянстві маршрутників винна держава

21.10.2009 16:17

Службам, які опікуються дорожнім господарством Дніпропетровської області, держава заборгували понад 40 мільйонів гривень. Про це заявив голова Дніпропетровської обласної організації профспілки працівників автомобільного транспорту й дорожнього господарства Андрій Берчук під час прес-конференції в інформаційному агентстві «Время» 21 жовтня.

За словами Андрія Берчука, стан автомобільних Дніпропетровської області є кращім, ніж у більшості областей України - це результат роботи працівників дорожніх служб, які працюють на лінії.

- Таким людям при житті необхідно ставити пам'ятники, однак, на жаль, з різних причин фінансування майже не здійснюється, - заявив Андрій Берчук.

За його словами, понад 40 мільйонів гривень заборгувала держава дорожнім організаціям області - Облавтодору, Дорбуду, Трест-Дніпро, які власним коштом будували дороги, брали кредити, купували нову сучасну техніку.

Наразі на цих підприємствах скорочуються колективи, решта переходить на одно-дводенний робочий тиждень, маючи надію на те, що ситуація стабілізується.

Найбільшою ж проблемою перевізників  Дніпропетровщини, як і всієї України, є невиплата компенсацій з бюджету за перевезення пільгових категорій громадян.

Право безоплатного проїзду у міському та міжміському пасажирському транспорті мають понад 40 категорій громадян, при цьому витрати автоперевізників мають компенсуватися з Державного бюджету. Втім відшкодовуються ці збитки повільно і не в повному обсязі, тому перевізники змушені надавати ці послуги за власний кошт.

Через це, за словами Берчука,  немає можливості підвищувати заробітну плату працівникам як державних, так і приватних автопідприємств. Зараз зарплата в цій сфері є  меншою за середню по області.

Саме цим голова профспілки автоперевізників пояснює постійну плинність кадрів та порушення трудової дисципліни водіями.

Сьогодні у Дніпропетровській області працює 91 автомобільний перевізник. На 1 червня 2009 року в Дніпропетровській області налічувалося 659 автобусних маршрутів загального користування (261 міжміських, 398 приміських), обслуговують їх 1365 автобусів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....