App Store Google Play

В грубіянстві маршрутників винна держава

21.10.2009 16:17

Службам, які опікуються дорожнім господарством Дніпропетровської області, держава заборгували понад 40 мільйонів гривень. Про це заявив голова Дніпропетровської обласної організації профспілки працівників автомобільного транспорту й дорожнього господарства Андрій Берчук під час прес-конференції в інформаційному агентстві «Время» 21 жовтня.

За словами Андрія Берчука, стан автомобільних Дніпропетровської області є кращім, ніж у більшості областей України - це результат роботи працівників дорожніх служб, які працюють на лінії.

- Таким людям при житті необхідно ставити пам'ятники, однак, на жаль, з різних причин фінансування майже не здійснюється, - заявив Андрій Берчук.

За його словами, понад 40 мільйонів гривень заборгувала держава дорожнім організаціям області - Облавтодору, Дорбуду, Трест-Дніпро, які власним коштом будували дороги, брали кредити, купували нову сучасну техніку.

Наразі на цих підприємствах скорочуються колективи, решта переходить на одно-дводенний робочий тиждень, маючи надію на те, що ситуація стабілізується.

Найбільшою ж проблемою перевізників  Дніпропетровщини, як і всієї України, є невиплата компенсацій з бюджету за перевезення пільгових категорій громадян.

Право безоплатного проїзду у міському та міжміському пасажирському транспорті мають понад 40 категорій громадян, при цьому витрати автоперевізників мають компенсуватися з Державного бюджету. Втім відшкодовуються ці збитки повільно і не в повному обсязі, тому перевізники змушені надавати ці послуги за власний кошт.

Через це, за словами Берчука,  немає можливості підвищувати заробітну плату працівникам як державних, так і приватних автопідприємств. Зараз зарплата в цій сфері є  меншою за середню по області.

Саме цим голова профспілки автоперевізників пояснює постійну плинність кадрів та порушення трудової дисципліни водіями.

Сьогодні у Дніпропетровській області працює 91 автомобільний перевізник. На 1 червня 2009 року в Дніпропетровській області налічувалося 659 автобусних маршрутів загального користування (261 міжміських, 398 приміських), обслуговують їх 1365 автобусів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...