App Store Google Play

Процес видачі держактів на землю в області відверто гальмує

16.10.2009 09:14

 

До кінця цього року громадяни області мають вчасно отримати державні акти на право власності на землю за спрощеною системою.

Таку вказівку голова облдержадміністрації Віктор Бондар дав керівникам міст і районів області та начальникам відділів земельних ресурсів під час селекторної наради.

Місцева влада мусить пришвидшити процес видачі держактів, створити всі необхідні умови та всебічно сприяти отриманню громадянами прав власності на землю. В першу чергу керівники в містах і районах повинні інформувати жителів про можливість безкоштовно до кінця 2009 року отримати документи.

Губернатор наголосив на тому, що ця процедура є абсолютно безкоштовною - відповідні кошти передбачені в бюджеті, отож громадяни не повинні витрачати ані копійки на оформлення актів.

За даними начальника головного управління Держкомзему України в Дніпропетровській області Романа Веприцького, наразі зареєстровано лише трохи більше, ніж 8 тисяч заяв про оформлення документів, що надійшли від мешканців області. Водночас, загалом в області необхідно оформити та видати 342 тисячі державних актів на право власності на землю.

Для того, щоб уникнути тяганини та черг в держкомземах, обласне управління додатково залучить 80 спеціалістів, які оформлятимуть документи.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....