App Store Google Play

Процес видачі держактів на землю в області відверто гальмує

16.10.2009 09:14

 

До кінця цього року громадяни області мають вчасно отримати державні акти на право власності на землю за спрощеною системою.

Таку вказівку голова облдержадміністрації Віктор Бондар дав керівникам міст і районів області та начальникам відділів земельних ресурсів під час селекторної наради.

Місцева влада мусить пришвидшити процес видачі держактів, створити всі необхідні умови та всебічно сприяти отриманню громадянами прав власності на землю. В першу чергу керівники в містах і районах повинні інформувати жителів про можливість безкоштовно до кінця 2009 року отримати документи.

Губернатор наголосив на тому, що ця процедура є абсолютно безкоштовною - відповідні кошти передбачені в бюджеті, отож громадяни не повинні витрачати ані копійки на оформлення актів.

За даними начальника головного управління Держкомзему України в Дніпропетровській області Романа Веприцького, наразі зареєстровано лише трохи більше, ніж 8 тисяч заяв про оформлення документів, що надійшли від мешканців області. Водночас, загалом в області необхідно оформити та видати 342 тисячі державних актів на право власності на землю.

Для того, щоб уникнути тяганини та черг в держкомземах, обласне управління додатково залучить 80 спеціалістів, які оформлятимуть документи.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...