App Store Google Play

Процес видачі держактів на землю в області відверто гальмує

16.10.2009 09:14

 

До кінця цього року громадяни області мають вчасно отримати державні акти на право власності на землю за спрощеною системою.

Таку вказівку голова облдержадміністрації Віктор Бондар дав керівникам міст і районів області та начальникам відділів земельних ресурсів під час селекторної наради.

Місцева влада мусить пришвидшити процес видачі держактів, створити всі необхідні умови та всебічно сприяти отриманню громадянами прав власності на землю. В першу чергу керівники в містах і районах повинні інформувати жителів про можливість безкоштовно до кінця 2009 року отримати документи.

Губернатор наголосив на тому, що ця процедура є абсолютно безкоштовною - відповідні кошти передбачені в бюджеті, отож громадяни не повинні витрачати ані копійки на оформлення актів.

За даними начальника головного управління Держкомзему України в Дніпропетровській області Романа Веприцького, наразі зареєстровано лише трохи більше, ніж 8 тисяч заяв про оформлення документів, що надійшли від мешканців області. Водночас, загалом в області необхідно оформити та видати 342 тисячі державних актів на право власності на землю.

Для того, щоб уникнути тяганини та черг в держкомземах, обласне управління додатково залучить 80 спеціалістів, які оформлятимуть документи.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...