App Store Google Play

Дитячий театр "Золотий ключик" відкриває сезон

16.10.2009 11:44

Найближчої неділі, 18 жовтня, дитячий музичний театр «Золотий ключик» відкриває черговий, 12 театральний сезон. Дітлахи віком від 4 до 9 років запрошують городян завітати на відкриття та переглянути спектакль «Посміхайтеся разом з нами».

Вистава створена за мотивами казки Носова «Пригоди Незнайка і його друзів», автором сценарію є автор-постановник театру Ліна Цодікова. Традиційно, на виставу актори театру запросили вихованців дитячих будинків міста.

Вже незабаром на глядачів чекають нові постановки за участю акторів "Золотого ключика", які стануть приємним сюрпризом для глядачів.

- "Золотий ключик" живе своїм життям, - розповіла на перс-конференції в ІА"Время" директорка театру Ірина Миколаєва - Ми ні від кого не залежимо і нічого ні у кого не просимо. Ми просто даруємо радість і казку.

Єдиними, хто підтримує театр, є батьки маленьких акторів та глядачів. Та навіть попри відсутність спонсорів та меценатів, вистави "Золотого ключику" завжди проходять за вщент заповненої зали, а вдячні глядачі дарують акторам справжні бурі овацій.

Театр "Золотий ключик" є володарем трьох "Золотих зірок"  на міжнародних конкурсах у Москві, Будапешті, Варні, а також володарем Гран-прі у Відні. Художнім керівником театру є Тетяна Єгорова. Разом з літератором Ліною Цодіковою у 1998 році вона створила дитячий музично-хореографічний театр. На сьогодні театр налічує 150 акторів, а понад півтори сотні вистав переглянули майже сто тисяч відвідувачів.

 

Теги: діти, театр

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....