App Store Google Play

Дитячий театр "Золотий ключик" відкриває сезон

16.10.2009 11:44

Найближчої неділі, 18 жовтня, дитячий музичний театр «Золотий ключик» відкриває черговий, 12 театральний сезон. Дітлахи віком від 4 до 9 років запрошують городян завітати на відкриття та переглянути спектакль «Посміхайтеся разом з нами».

Вистава створена за мотивами казки Носова «Пригоди Незнайка і його друзів», автором сценарію є автор-постановник театру Ліна Цодікова. Традиційно, на виставу актори театру запросили вихованців дитячих будинків міста.

Вже незабаром на глядачів чекають нові постановки за участю акторів "Золотого ключика", які стануть приємним сюрпризом для глядачів.

- "Золотий ключик" живе своїм життям, - розповіла на перс-конференції в ІА"Время" директорка театру Ірина Миколаєва - Ми ні від кого не залежимо і нічого ні у кого не просимо. Ми просто даруємо радість і казку.

Єдиними, хто підтримує театр, є батьки маленьких акторів та глядачів. Та навіть попри відсутність спонсорів та меценатів, вистави "Золотого ключику" завжди проходять за вщент заповненої зали, а вдячні глядачі дарують акторам справжні бурі овацій.

Театр "Золотий ключик" є володарем трьох "Золотих зірок"  на міжнародних конкурсах у Москві, Будапешті, Варні, а також володарем Гран-прі у Відні. Художнім керівником театру є Тетяна Єгорова. Разом з літератором Ліною Цодіковою у 1998 році вона створила дитячий музично-хореографічний театр. На сьогодні театр налічує 150 акторів, а понад півтори сотні вистав переглянули майже сто тисяч відвідувачів.

 

Теги: діти, театр

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...