App Store Google Play

Лазаренко заперечує свою причетність до вбивства Брагінського

15.10.2009 13:51
Павло Лазаренко заперечує свою причетність до вбивства дніпропетровського бізнесмена В'ячеслава Брагінського.

Про це йдеться у його заяві, поширеній у відповідь на звинувачення Геннадія Корбана, що до смерті Брагінського причетний Лазаренко, який намагається повернути деяке майно в регіоні, - пише Justus.

"Заява Геннадія Корбана, яку він оприлюднив для засобів масової інформації 14 жовтня 2009 року, є жахливою провокацією та чистою брехнею проти мене. Ця заява містить неприпустимі та найгрубіші порушення закону", -заявляє Лазаренко через свого українського адвоката.

"Я, Лазаренко Павло Іванович, та мої рідні не маємо жодного відношення до трагедії, під час якої загинув Брагінський. Сподіваюсь, що дійсно винних у цьому злочині осіб буде знайдено та покарано найближчим часом", - запевняє він.

За його словами, "вигадки та безпідставні припущення Корбана стосовно причин загибелі його бізнес-партнера Брагінського переслідують єдину мету - вчинити тиск на слідство, а також залякати моїх рідних, партнерів та друзів, щоб уникнути протидії зухвалій рейдерській діяльності Корбана та його дружків".

"Мені відомо, що останнім часом група рейдерів на чолі з Корбаном шляхом підробки та фальсифікацій великої низки важливих документів, таких як, довіреності тощо, а також шляхом отримання низки завідомо неправосудних рішень третейських судів та Херсонського господарського суду (суддя Губіна І.) та за незаконного сприяння Дніпропетровського Бюро технічної інвентаризації, незаконно захопила власність, що належала іноземним компаніям", - заявляє Лазаренко.

"Сьогодні, коли настав час для Корбана відповідати за всі свої незаконні дії, він вирішив сховатись від відповідальності за трагічною загибеллю свого бізнесового партнера, переклавши відповідальність на мене", - наголошує він.

Як відомо, Лазаренко відбуває покарання в США. У середу Кобан заявив, що слідство має розглянути версію про причетність Лазаренка до убивства Брагінського.

Також Корбан повідомив, що йому недавно стало відомо про те, що 2 жовтня 2009 року, приблизно о 19:00 в кабінет до прем'єра Юлії Тимошенко були запрошені рідний брат Лазаренка Іван, теща Лазаренка Тетяна Цикова і адвокат Юлія Сегеда.

"Найцікавіше, що наш прем'єр зробила дуже привітний прийом цим громадянам, вона почала давати якісь команди, вислухавши їхні прохання, вона почала реагувати на прохання свого явно давно втраченого заокеанського друга чи партнера, і ця ситуація нас дійсно стурбувала", - сказав бізнесмен.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....