App Store Google Play

Лазаренко претендує на активи вартістю 100-200 млн. доларів

15.10.2009 12:10
Екс-прем`єр-міністр України Павло Лазаренко претендує на активи в Дніпропетровську загальною вартістю 100-200 млн. дол. за оцінками до кризи.

Про це повідомив на прес-конференції в УНІАН голова наглядової ради фондової компанії «Славутич-Капітал» Геннадій КОРБАН.

За його словами, йдеться про нерухомість в Дніпропетровську, торгівельні, аптечні мережі і інші об`єкти, які перебувають сьогодні у власності тих, хто був бізнес-партнерами Лазаренка, а також його родичів.

«З 2006 року Павло Лазаренко розвинув дуже активну діяльність щодо власності, записаної на своїх бізнес-партнерів, родичів», - сказав Геннадій Корбан.

За його словами, це призвело до корпоративного конфлікту між екс-прем`єр-міністром і його бізнес-партнерами, що і спонукало останніх звернутися за захистом до дніпропетровського бізнесмена В'ячеслава Брагінського.

Як вже повідомлялося, 13 жовтня близько 9:00 у центрі Дніпропетровська пролунав вибух. В результаті вибуху загинув бізнесмен В.Брагінський. Прокуратура порушила кримінальну справу, попередня причина трагедії - вибуховий пристрій, що спрацював. Слідче управління УМВС у Дніпропетровській області порушило кримінальну справу за п. 5 ч. 2 статті 115 (навмисне вбивство) Кримінального кодексу України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...