App Store Google Play

Лазаренко претендує на активи вартістю 100-200 млн. доларів

15.10.2009 12:10
Екс-прем`єр-міністр України Павло Лазаренко претендує на активи в Дніпропетровську загальною вартістю 100-200 млн. дол. за оцінками до кризи.

Про це повідомив на прес-конференції в УНІАН голова наглядової ради фондової компанії «Славутич-Капітал» Геннадій КОРБАН.

За його словами, йдеться про нерухомість в Дніпропетровську, торгівельні, аптечні мережі і інші об`єкти, які перебувають сьогодні у власності тих, хто був бізнес-партнерами Лазаренка, а також його родичів.

«З 2006 року Павло Лазаренко розвинув дуже активну діяльність щодо власності, записаної на своїх бізнес-партнерів, родичів», - сказав Геннадій Корбан.

За його словами, це призвело до корпоративного конфлікту між екс-прем`єр-міністром і його бізнес-партнерами, що і спонукало останніх звернутися за захистом до дніпропетровського бізнесмена В'ячеслава Брагінського.

Як вже повідомлялося, 13 жовтня близько 9:00 у центрі Дніпропетровська пролунав вибух. В результаті вибуху загинув бізнесмен В.Брагінський. Прокуратура порушила кримінальну справу, попередня причина трагедії - вибуховий пристрій, що спрацював. Слідче управління УМВС у Дніпропетровській області порушило кримінальну справу за п. 5 ч. 2 статті 115 (навмисне вбивство) Кримінального кодексу України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....