App Store Google Play

Колега про Тішкіна:"Деякі депутати поводяться як більшовики в 1917 році"

15.10.2009 18:13
- Складається враження, що деякі депутати поводяться як більшовики в 1917 році: за принципом "Що гірше - то краще".

Таким чином прокоментував демарш фракції Партії регіонів їх колега по коаліції - депутат фракції "Віче"  Ігор Турчин.

На його думку, якщо хтось будує дорогу не за кошт міського бюджету, розвантажуючи у такий спосіб магістралі міста - то він не має нічого проти. Це, на його думку, можна лише вітати.

А от стосовно висловлювань Олексія Миколайовича Тішкіна (нагадаємо, на 50 сесії він заявив що всі ті, хто голосуватимуть "за" з цього питання є корупціонерами), то Ігор Володимирович впевнений у тому, що про факти корупції Тішкін мав би повідомити привселюдно, а не в кулуарах:

- В залі присутні представники прокуратури та органів внутрішніх справ. Він має повідомити їх про наявні факти, назвати прізвища та імена. Це було б відкрито і зрозуміло. А залаштункові ігри - не гідна поваги справа, - впевнений колега.

Ігор Турчин також додав, що жодної "роботи"  для переконання у необхідності голосувати з даного питання  особисто з ним не велося.

Нагадаємо, що фракція ПР на вимогу її керівника - Олексія Тішкіна, демонстративно не брала участь у голосуванні за надання дозволу Автодору збудувати транспортну розв'язку на Криворізькому шосе, проте сесійної зали не залишила.

Однією з причин відмови голосувати "за" це питання Олексій Миколайович назвав соціальні ускладнення, які може викликати будівництво дороги до існуючого в тому районі митного терміналу:

- Працюючі на інших терміналах люди можуть втратити роботу, - заявив Тішкін - Завантаження існуючих терміналів  може впасти нижче 40%.

Водночас, більшість депутатів не погодилась з непереконливими як на таку реакцію аргументами регіоналів, відтак попри відсутність голосів найбільшої за чисельністю фракції в міській раді та в коаліції, рішення було ухвалене більшістю голосів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....