App Store Google Play

Дніпропетровська міськрада гарячково дерибанить землю

13.10.2009 13:02
14 жовтня, у середу, відбудеться чергова сесія міської ради. На порядку денному, як повідомляє прес-служба, лише "питання, що випливають з вимог законодавства".

Нагадаємо, що перед цим депутати збиралися рівно тиждень тому, а ще раніше - 16 вересня. Вочевидь, така непритаманна досі дніпропетровським обранцям  активність пов'язана з тим, що вже 15 жовтня 2009 року набирає чинності норма Земельного кодексу України, за якою жодна земельна ділянка, що находиться у власності територіальної громади, не може бути відведена без конкурсу або аукціону.

Досі, з 14 жовтня 2008 року, діяла спеціальна перехідна норма, згідно якої земельні ділянки комунальної власності, відносно яких до 1 січня 2008 року було ухвалено рішення про узгодження місце розташування об'єкту або про дачу дозволу на розробку проекту відведення, можуть бути передані в оренду без земельних торгів (аукціонів).

Після 15 жовтня ті особи, які не набули право оренди земельними ділянками, втрачають можливість набуття такого права без проведення аукціону, а права оренди цих земельних ділянок підлягають продажу на аукціонах. Крім того, раніше прийняті рішення міської ради стосовно цих земельних ділянок, будуть скасовані.

Саме зміни до ЗКУ  спричинили небувалий ажіотаж навколо земельних питань на L сесії 7 жовтня - головою земельною  комісії Олександром Лупандіним до порядку денного була внесена ціла низка питань про землевідведення, котрі не пройшли розгляд у комісіях. Тоді більшість з запропонованих землевідводів не набрала необхідної кількості голосів.

Скоріш за все, на завтрашній сесії міська рада V скликання гарячково передаватиме зацікавленим особам все те, що досі не передала. За інформацією джерел в міськраді, "ціна питання" відведення земельної ділянки коштує щонайменше 5 тисяч умовних одиниць. Земельними питаннями в раді опікується Блок Лазаренка, очільником якої є Загід Краснов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....