App Store Google Play

Дніпропетровська міськрада гарячково дерибанить землю

13.10.2009 13:02
14 жовтня, у середу, відбудеться чергова сесія міської ради. На порядку денному, як повідомляє прес-служба, лише "питання, що випливають з вимог законодавства".

Нагадаємо, що перед цим депутати збиралися рівно тиждень тому, а ще раніше - 16 вересня. Вочевидь, така непритаманна досі дніпропетровським обранцям  активність пов'язана з тим, що вже 15 жовтня 2009 року набирає чинності норма Земельного кодексу України, за якою жодна земельна ділянка, що находиться у власності територіальної громади, не може бути відведена без конкурсу або аукціону.

Досі, з 14 жовтня 2008 року, діяла спеціальна перехідна норма, згідно якої земельні ділянки комунальної власності, відносно яких до 1 січня 2008 року було ухвалено рішення про узгодження місце розташування об'єкту або про дачу дозволу на розробку проекту відведення, можуть бути передані в оренду без земельних торгів (аукціонів).

Після 15 жовтня ті особи, які не набули право оренди земельними ділянками, втрачають можливість набуття такого права без проведення аукціону, а права оренди цих земельних ділянок підлягають продажу на аукціонах. Крім того, раніше прийняті рішення міської ради стосовно цих земельних ділянок, будуть скасовані.

Саме зміни до ЗКУ  спричинили небувалий ажіотаж навколо земельних питань на L сесії 7 жовтня - головою земельною  комісії Олександром Лупандіним до порядку денного була внесена ціла низка питань про землевідведення, котрі не пройшли розгляд у комісіях. Тоді більшість з запропонованих землевідводів не набрала необхідної кількості голосів.

Скоріш за все, на завтрашній сесії міська рада V скликання гарячково передаватиме зацікавленим особам все те, що досі не передала. За інформацією джерел в міськраді, "ціна питання" відведення земельної ділянки коштує щонайменше 5 тисяч умовних одиниць. Земельними питаннями в раді опікується Блок Лазаренка, очільником якої є Загід Краснов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...