App Store Google Play

Східні бойові мистецтва в Дніпрі – ніщо і викладає їх бозна хто

12.10.2009 17:21

Бійцівський турнір «Кубок виклику», який відбувся у Дніпропетровську, показав, що карате поступається сучасним українським бойовим мистецтвам - більшість із запрошених чемпіонів світу з карате відмовилися від поєдинків з дніпропетровськими майстрами фрі-файту, спасу, бойового гопака та бойового самбо. Про це головний суддя змагань «Кубок виклику» Артур Балаєв заявив під час прес-конференції в Інформаційному агентстві «Время» 12 жовтня.

"Йде повна деградація японського карате, адже японці намагаються розповсюдити карате по всьому світу, максимально нівелювати його, спростити, його не можна вже називати бойовим мистецтвом, гімнастика якась", - заявив Артур Балаєв.

За його словами, те, що з п'яти чемпіонів світу четверо відмовилися від поєдинків з чемпіонами Дніпропетровська з інших бойових мистецтв, означає, що дніпропетровська школа фрі-файту, спасу, бойового гопака та бойового самбо є сильнішою.

"Ми показали, якого рівня є чемпіонати світу з карате - за 10 років виступів з карате наші спортсмени привезли у місто лише золотих медалей 300 штук, якого рівня ці медалі, ви, певно, здогадуєтеся", - заявив Артур Балаєв.

Також тренер з бойових мистецтв, який є засновником Дніпропетровської федерації бушидо, вкрай критично охарактеризував своїх колег по цеху. "Федерації східних бойових мистецтв на Дніпропетровщині ніхто не контролює, а самі федерації більше нагадують фінансові піраміди. Якщо заняття з боксу, футболу чи хокею в нас ведуть спеціалізовані тренери, то заняття з карате, кунг-фу, ушу, проводять хлопці, котрі приїхали з Китаю, придбали там у якихось незрозумілих центрах сертифікати і ведуть на території України заняття з цього виду спорту", - заявив Артур Балаєв.

За його словами, наразі лише федерацій карате у Дніпропетровську налічується сім. Викладання у цих закладах ведуть люди, котрі не мають спортивної педагогічної освіти, і у їх роботі є чимало недоліків, однак контролюючі органи на це не зважають.

Як зазначив Артур Балаєв, ті, хто викладають східні бойові мистецтва, не переймаються якістю викладання, головне, щоб учні регулярно платили за навчання, причому беруть у секції усіх, незалежно від статі та віку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...