App Store Google Play

Східні бойові мистецтва в Дніпрі – ніщо і викладає їх бозна хто

12.10.2009 17:21

Бійцівський турнір «Кубок виклику», який відбувся у Дніпропетровську, показав, що карате поступається сучасним українським бойовим мистецтвам - більшість із запрошених чемпіонів світу з карате відмовилися від поєдинків з дніпропетровськими майстрами фрі-файту, спасу, бойового гопака та бойового самбо. Про це головний суддя змагань «Кубок виклику» Артур Балаєв заявив під час прес-конференції в Інформаційному агентстві «Время» 12 жовтня.

"Йде повна деградація японського карате, адже японці намагаються розповсюдити карате по всьому світу, максимально нівелювати його, спростити, його не можна вже називати бойовим мистецтвом, гімнастика якась", - заявив Артур Балаєв.

За його словами, те, що з п'яти чемпіонів світу четверо відмовилися від поєдинків з чемпіонами Дніпропетровська з інших бойових мистецтв, означає, що дніпропетровська школа фрі-файту, спасу, бойового гопака та бойового самбо є сильнішою.

"Ми показали, якого рівня є чемпіонати світу з карате - за 10 років виступів з карате наші спортсмени привезли у місто лише золотих медалей 300 штук, якого рівня ці медалі, ви, певно, здогадуєтеся", - заявив Артур Балаєв.

Також тренер з бойових мистецтв, який є засновником Дніпропетровської федерації бушидо, вкрай критично охарактеризував своїх колег по цеху. "Федерації східних бойових мистецтв на Дніпропетровщині ніхто не контролює, а самі федерації більше нагадують фінансові піраміди. Якщо заняття з боксу, футболу чи хокею в нас ведуть спеціалізовані тренери, то заняття з карате, кунг-фу, ушу, проводять хлопці, котрі приїхали з Китаю, придбали там у якихось незрозумілих центрах сертифікати і ведуть на території України заняття з цього виду спорту", - заявив Артур Балаєв.

За його словами, наразі лише федерацій карате у Дніпропетровську налічується сім. Викладання у цих закладах ведуть люди, котрі не мають спортивної педагогічної освіти, і у їх роботі є чимало недоліків, однак контролюючі органи на це не зважають.

Як зазначив Артур Балаєв, ті, хто викладають східні бойові мистецтва, не переймаються якістю викладання, головне, щоб учні регулярно платили за навчання, причому беруть у секції усіх, незалежно від статі та віку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....