App Store Google Play

Вітренківці в міськраді – самозванці

10.10.2009 09:40

Вчора, 9 жовтня, до Дніпропетровська завітала лідер прогресивно-соціалістичної партії України Наталія Вітренко. Не будучи посадовцем чи депутатом, Наталя Михайлівна утрималась від поїздок заводами і фабриками, натомість зробила кілька гучних заяв під час прес-конференції в ІА "Время".

Зокрема пані Вітренко пожалілася, що їй за всі роки діяльності так і не вдалося створити боєздатну та сильну команду на Дніпропетровщині. На зауваження одного з журналістів, що в обласній та міській раді сидять депутати від Блоку Вітренко, сама лідерка ПСПУ заперечила їх причетність до очолюваної неї політичної сили.

Всі ці люди, за словами Наталії Михайлівни, просто користуються її добрим ім'ям для приховування своїх темних оборудок. Адже дніпропетровські депутати з "Блоку Вітренко" - члени партії "РУСь" (Російсько-український союз) і ніколи на були членами партії ПСПУ.

Пані Вітренко зізналася також, що за ті дії, які десятеро депутати від її блоку витворяють у дніпропетровській міськраді, ПСПУ припинила співпрацю з ними ще восени 2006 року і відтоді не має до них жодного стосунку.

На сьогодні Блок Вітренко, зареєстрований як фракція дніпропетровської міської ради, входить до правлячої більшості "Родной Днепропетровск"  і налічує десять депутатів: Ігор Білаковський, Віталій Крупіцький, Дмитро Шибко (керівник фракції), Олександр Колбун, Сергій Широков, Ольга Домаскіна, Володимир Герей, Сергій Ченчевич, Сергій Чугуєвець, та Олександр Отаманенко. Всі вони - достатньо молоді люди, які прийшли в міську раду захищати інтереси власного бізнесу.

Серед цього переліку слід відзначити Сергія Чугуєвця, який обрався до міської ради за списком БЮТ, а вже потім перейшов до фракції Блок Вітренко, та Сергія Ченчевича, директора міського КП "Міськавтопарк", діяльність якого неодноразово піддавалася критиці з боку громадськості та ЗМІ і який навіть отримав прізвисько керівника дніпропетровської "паркомафії".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...