App Store Google Play

Вітренківці в міськраді – самозванці

10.10.2009 09:40

Вчора, 9 жовтня, до Дніпропетровська завітала лідер прогресивно-соціалістичної партії України Наталія Вітренко. Не будучи посадовцем чи депутатом, Наталя Михайлівна утрималась від поїздок заводами і фабриками, натомість зробила кілька гучних заяв під час прес-конференції в ІА "Время".

Зокрема пані Вітренко пожалілася, що їй за всі роки діяльності так і не вдалося створити боєздатну та сильну команду на Дніпропетровщині. На зауваження одного з журналістів, що в обласній та міській раді сидять депутати від Блоку Вітренко, сама лідерка ПСПУ заперечила їх причетність до очолюваної неї політичної сили.

Всі ці люди, за словами Наталії Михайлівни, просто користуються її добрим ім'ям для приховування своїх темних оборудок. Адже дніпропетровські депутати з "Блоку Вітренко" - члени партії "РУСь" (Російсько-український союз) і ніколи на були членами партії ПСПУ.

Пані Вітренко зізналася також, що за ті дії, які десятеро депутати від її блоку витворяють у дніпропетровській міськраді, ПСПУ припинила співпрацю з ними ще восени 2006 року і відтоді не має до них жодного стосунку.

На сьогодні Блок Вітренко, зареєстрований як фракція дніпропетровської міської ради, входить до правлячої більшості "Родной Днепропетровск"  і налічує десять депутатів: Ігор Білаковський, Віталій Крупіцький, Дмитро Шибко (керівник фракції), Олександр Колбун, Сергій Широков, Ольга Домаскіна, Володимир Герей, Сергій Ченчевич, Сергій Чугуєвець, та Олександр Отаманенко. Всі вони - достатньо молоді люди, які прийшли в міську раду захищати інтереси власного бізнесу.

Серед цього переліку слід відзначити Сергія Чугуєвця, який обрався до міської ради за списком БЮТ, а вже потім перейшов до фракції Блок Вітренко, та Сергія Ченчевича, директора міського КП "Міськавтопарк", діяльність якого неодноразово піддавалася критиці з боку громадськості та ЗМІ і який навіть отримав прізвисько керівника дніпропетровської "паркомафії".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...