App Store Google Play

У Дніпропетровську батьки не можуть поділити гроші хворої доньки

06.10.2009 11:46
У Дніпропетровську батьки судяться за пожертви. Вони не можуть домовитися, хто з них має розпоряджатися грошима, які всією громадою збирали на лікування доньки. 16-річна Ганна в ДТП зазнала тяжких травм. Нині кожен день - на вагу золота.

Ганна в останній день канікул поспішала на зустріч з друзями. Просто на пішохідному переході її збила машина. Численні переломи таза, гомілки, руки та серйозне ушкодження головного мозку - цілий місяць вона балансувала між життям і смертю.

Дівчина півроку була прикута до ліжка. Не впізнавала навіть рідних, втратила пам'ять, пережила 10 операцій та заново вчилася рухатися і говорити. Батьки звернулися по допомогу до небайдужих.

Вдалося зібрати 77 тисяч гривень. Мати тих грошей так і не побачила. Вона самотужки піклується про доньку - із її батьком розлучена. Проте саме на його і`мя був відкритий благодійний рахунок .

Батько перевів пожертви у долари і поклав на депозит. Вважає, що їх треба витратити на лікування за кордоном, вже домовився з московською лікарнею, але не з матір`ю Анни.

Він говорить, що у Москві пропонують роботизований комплекс для навчання ходьбі. Тому у батька одна мета - відправити доньку до Росії, а не займатися самолікуванням у Дніпропетровську.

Нині колишнє подружжя з`ясовує стосунки у суді. Районний суд вирішив віддати гроші матері. Батько це рішення оскаржує, а прокуратура намагається захистити права дитини.

Володимир Кондратов, старший помічник прокурора Індустріального району, вважає, що порушуються інтереси неповнолітньої доньки, опікуном якої є її матір. Тому саме мати повинна розпоряджатися цими грошовими коштами на користь доньки.

Натомість лікарі закликають батьків домовлятися. Адже через війну за гроші втрачається дорогоцінний час. А отже, й шанси повернути дитину до нормального життя.

Зараз відбувається процес активного оздоровлення. Якщо припиниться реабілітація, можливий регрес усіх процесів, впевнений Валентин Кириченко, обалсний дитячий невролог.

Анна у протистоянні батьків участі не бере. Попри біль, дівчина намагається малювати. До аварії вона мріяла стати художником.

ТСН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...