App Store Google Play

У Дніпропетровську батьки не можуть поділити гроші хворої доньки

06.10.2009 11:46
У Дніпропетровську батьки судяться за пожертви. Вони не можуть домовитися, хто з них має розпоряджатися грошима, які всією громадою збирали на лікування доньки. 16-річна Ганна в ДТП зазнала тяжких травм. Нині кожен день - на вагу золота.

Ганна в останній день канікул поспішала на зустріч з друзями. Просто на пішохідному переході її збила машина. Численні переломи таза, гомілки, руки та серйозне ушкодження головного мозку - цілий місяць вона балансувала між життям і смертю.

Дівчина півроку була прикута до ліжка. Не впізнавала навіть рідних, втратила пам'ять, пережила 10 операцій та заново вчилася рухатися і говорити. Батьки звернулися по допомогу до небайдужих.

Вдалося зібрати 77 тисяч гривень. Мати тих грошей так і не побачила. Вона самотужки піклується про доньку - із її батьком розлучена. Проте саме на його і`мя був відкритий благодійний рахунок .

Батько перевів пожертви у долари і поклав на депозит. Вважає, що їх треба витратити на лікування за кордоном, вже домовився з московською лікарнею, але не з матір`ю Анни.

Він говорить, що у Москві пропонують роботизований комплекс для навчання ходьбі. Тому у батька одна мета - відправити доньку до Росії, а не займатися самолікуванням у Дніпропетровську.

Нині колишнє подружжя з`ясовує стосунки у суді. Районний суд вирішив віддати гроші матері. Батько це рішення оскаржує, а прокуратура намагається захистити права дитини.

Володимир Кондратов, старший помічник прокурора Індустріального району, вважає, що порушуються інтереси неповнолітньої доньки, опікуном якої є її матір. Тому саме мати повинна розпоряджатися цими грошовими коштами на користь доньки.

Натомість лікарі закликають батьків домовлятися. Адже через війну за гроші втрачається дорогоцінний час. А отже, й шанси повернути дитину до нормального життя.

Зараз відбувається процес активного оздоровлення. Якщо припиниться реабілітація, можливий регрес усіх процесів, впевнений Валентин Кириченко, обалсний дитячий невролог.

Анна у протистоянні батьків участі не бере. Попри біль, дівчина намагається малювати. До аварії вона мріяла стати художником.

ТСН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....