App Store Google Play

Трамвай Дніпропетровську урвався

06.10.2009 09:42

На вересневій сесії міська рада розглядала можливість провести реконструкцію трамвайних шляхів 4 маршруту в районі будівлі СБУ на вулиці Чкалова. Така можливість мала з'явитися після вивільнення в міському бюджеті коштів, передбачених на реконструкцію дитячої спортивної школи №6, будівництво водогону по вул. Магістральній та вул. Коломенській та винесення транзитного водогону з підвалів житлових будинків житлових масивів Комунар та Парус. Фінансування трьох останніх об'єктів передбачалося отримати зі Стабілізаційного фонду - принаймні така пропозиція була надана Урядом. Втім, схоже, що реконструйований трамвайний маршрут  Дніпропетровськ побачить не скоро.

За результатами засідання Кабінету міністрів, тридцять п'ять мільйонів гривень, що мала отримати до кінця року Дніпропетровщина зі стабілізаційного фонду Держбюджету на фінансування інвестиційних проектів соціально-економічного розвитку регіонів ані зросли, ані зменшилися. Щоправда, відбувся перерозподіл коштів між статтями, яких загалом для нашої області було передбачено лише чотири, а тепер стало п'ять.

Зокрема, незмінним залишилося планове фінансування будівництва міні-котельні потужністю 0,9 МВт для автономного теплопостачання школи №9 у місті Орджонікідзе - на будівельні роботи освітяни отримають, як і планувалося, 658,2 тисячі гривень. Також без змін залишилися і попередньо заплановані інвестиції у реконструкцію системи водовідведення у смт Ново миколаївка Верхньодніпровського району - 623,1 тисячі гривень.

Натомість левову частку фінансування втратить дніпропетровська міська школа №21, на реконструкцію якої було передбачено виділити 9 мільйонів 697,2 тисяч гривень. Вирішено, що замість капітального ремонту освітяни обійдуться косметичним за 900 тисяч гривень.

Виручені таким чином кошти будуть розподілені наступним чином: майже 6 мільйонів піде на будівництво радіологічного корпусу міської лікарні №19 - міського онкологічного центру по вул. Космічній обласного центру, а ще три мільйони - на реконструкцію дитячої спортивної школи №6.

Таким чином, дніпропетровський онкологічний центр отримає цьогоріч трохи більше 13 мільйонів гривень замість обіцяних раніше, 7,281 мільйонів. Дитяча ж спортивна школа таким чином увірвалася до переліку інвестиційних проектів соціально-економічного розвитку регіонів, вочевидь, не без участі губернатора Віктора Бондаря, який після лікарень захопився спортивними школами та їх відродженням.

Слід відзначити, що даною постановою значно збільшене фінансування інвестиційних проектів на Одещині (на 12 млн. грн. - до 41 млн. грн.), Херсонщині (на 12 млн. грн. - до 35 млн. грн.), Чернігівщини (на 9 млн. грн. - до 57 млн. грн.). Ще 10 мільйонів гривень Уряд виділив місту Севастополь на будівництво школи-колегіуму на 720 учнівських місць.

Отож, на ювілейній L сесії, яка відбудеться вже завтра, 7 жовтня, слід очікувати на чергову демонстрацію невдоволення депутатського корпусу діями Уряду та особисто його очільниці - Юлії Тимошенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...