App Store Google Play

Італійці шукають працівників в Дніпропетровському центрі зайнятості

06.10.2009 12:39

До будівництва електросталеплавильного комплексу ТОВ «Металургійний завод «Дніпросталь» компанії "Інтерпайп" залучатимуть висококваліфікованих українських фахівців.

Домовленість була досягнута в понеділок, 5 жовтня, під час наради за участю заступника голови Дніпропетровської облдержадміністрації Віктора Сергєєва та генерального директора італійської компанії «Danieli» Марко Коллоредо.

Нагадаємо, що залучення українських спеціалістів на будівництві заводу - є принциповою умовою керівництва області, яку віктор Бондар висунув італійцям.

Наразі «Danieli» вже подала до обласного центру зайнятості свої пропозиції щодо працевлаштування ще 50 кваліфікованих українських спеціалістів на додачу до вже працюючих на підприємстві 100 осіб.

Крім того, на всіх об'єктах інфраструктури, що будує компанія «Інтерпайп» для реалізації цього проекту (транспортна розв'язка, підстанція, кабельна лінія електромереж, реконструкція чарунок Придніпровської ТЕС, реконструкції вапнякової фабрики, реконструкція тощо), працюватиме виключно український персонал та українські підрядні організації. Також компанія замовлятиме виготовлення металоконструкцій, обладнання і будівельних матеріалів, необхідних для реалізації проекту, на підприємствах Дніпропетровської області.

Це дозволить забезпечити роботою близько дві тисячі українських працівників. В цілому за весь час будівництва інфраструктурних об'єктів прямо чи опосередковано буде залучено близько 6,5 тисяч громадян України.

Очікується, що на новому підприємстві буде створено більше 500 нових робочих місць. Окрім цього, передбачається орієнтовно на 150 млн грн. збільшенння надходжень податків до бюджету регіону, зменшенння у 8 разів використання природного газу при виробництві 1 тони сталі та скороченння в 2,6 рази викидів забруднюючих речовин.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...