App Store Google Play

Італійці шукають працівників в Дніпропетровському центрі зайнятості

06.10.2009 12:39

До будівництва електросталеплавильного комплексу ТОВ «Металургійний завод «Дніпросталь» компанії "Інтерпайп" залучатимуть висококваліфікованих українських фахівців.

Домовленість була досягнута в понеділок, 5 жовтня, під час наради за участю заступника голови Дніпропетровської облдержадміністрації Віктора Сергєєва та генерального директора італійської компанії «Danieli» Марко Коллоредо.

Нагадаємо, що залучення українських спеціалістів на будівництві заводу - є принциповою умовою керівництва області, яку віктор Бондар висунув італійцям.

Наразі «Danieli» вже подала до обласного центру зайнятості свої пропозиції щодо працевлаштування ще 50 кваліфікованих українських спеціалістів на додачу до вже працюючих на підприємстві 100 осіб.

Крім того, на всіх об'єктах інфраструктури, що будує компанія «Інтерпайп» для реалізації цього проекту (транспортна розв'язка, підстанція, кабельна лінія електромереж, реконструкція чарунок Придніпровської ТЕС, реконструкції вапнякової фабрики, реконструкція тощо), працюватиме виключно український персонал та українські підрядні організації. Також компанія замовлятиме виготовлення металоконструкцій, обладнання і будівельних матеріалів, необхідних для реалізації проекту, на підприємствах Дніпропетровської області.

Це дозволить забезпечити роботою близько дві тисячі українських працівників. В цілому за весь час будівництва інфраструктурних об'єктів прямо чи опосередковано буде залучено близько 6,5 тисяч громадян України.

Очікується, що на новому підприємстві буде створено більше 500 нових робочих місць. Окрім цього, передбачається орієнтовно на 150 млн грн. збільшенння надходжень податків до бюджету регіону, зменшенння у 8 разів використання природного газу при виробництві 1 тони сталі та скороченння в 2,6 рази викидів забруднюючих речовин.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....