App Store Google Play

"Вертеп" заграє "великий" концерт

05.10.2009 17:20
9 жовтня гурт «Вертеп» уперше з моменту цьогорічної березневої презентації нового альбому «Віршоспіви» заграє «великий» концерт у рідному місті на Дніпрі у залі театру "Крик". Як повідомили у мистецькій агенції "Арт-Вертеп", місце концерту обрано не випадково. Саме в камерній, затишній та енергетично потужній залі театру одного актора «Крик» у 2003 році було презентовано один із кращих альбомів «Вертепу» - «Підпілля».

За період публічної відсутності в рідному місті «Вертеп» заграв на майданчиках Донецька, Одеси, Тернополя, Львова, Дніпродзержинська та Києва, записав новий альбом, підготував нову програму та встиг пограти в компанії Сергія Жадана, Світлани Поваляєвої, Галини Крук, Мар‘яни Савки та інших друзів - поетів та музикантів. Сталий склад, до якого на сьогодні входять одні з кращих музикантів міста - Микола Константінов (спів,ударні,перкусія), Дмитро Соловйов (клавішні), Роман Яцун (скрипка), Олексій Сосницький (6-струнна бас-гітара) та незмінні Тимофій Хомяк і Олексій Бондаренко - нарешті буде прикрашено жіночим вокалом. Дебютом концерта буде гра та спів Олени Завгородньої, акторки Дніпропетровського театру ім. Т.Г. Шевченка. Крім співу Олена встигла вже записати до нового вертепного альбому ще й бандуру, що також буде представлено дніпровській публіці «наживо» . Цього разу, крім уже традиційного етно-ф`южну, музиканти представляють розширений фольк-склад гурту з назвою «Вертеп-бенд» та його творіння під назвою «Співаник».

За словами організаторів, «Вертеп-бенд» жодним чином не є самостійним колективом, а лише проектом гурту «Вертеп». «Вертеп-бенд» відрізняється більшою кількістю музик, які грають на народних інструментах, та виконує народні пісні в зрозумілій формі. «Вертеп», в свою чергу, продовжує експериментувати зі стилями та напрямками world musiс.

«Співаник» - збірка найвідоміших українських народних пісень 20-го століття. Серед них «Ой чий то кінь стоїть», «Цвіте терен», «Горіла сосна», «Пливе човен», «Ой на горі на Маківці», «Ой чорна я си чорна», «Била мене мати» та ін. Метою проекту є популяризація найкращих зразків народної пісні, «зшароварених» радянсько-естрадними виконавцями. Робота ведеться на студії «М3 Sound». Остаточний трек-лист альбому та його офіційний реліз заплановано на кінець жовтня, та вже під час найближчого концерту охочі зможуть придбати «пілотний» «Співаник» - колекційний диск, на якому буде представлено пісні, що не ввійдуть до офіційного релізу.

Крім того, глядачі стануть учасниками аудіо- та відеозапису концерту й гарантовано отримають 2 години якісної музику від джазу та року до українських народних пісень та етнічної музики світу. Крім вищезазначених музикантів у концерті візьмуть участь друзі-музиканти на духових, струнних, клавішних та інших інструментах.

Організатори попереджають:кількість квитків обмежена, тож поспішайте замовити за тел. 33-55-82 (передпродаж у "Білокнижнику": вул.Червона площа, 3)

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...