App Store Google Play

Нардепа-дніпропетровця дивують обличчя на білбордах

01.10.2009 22:45
Святослав Олійник здивований передчасним початком у Дніпропетровську передвиборчої гонитви за право зайняти крісло мера міста.

На думку нардепа, всі ті, хто сьогодні з білбордів хвалиться своїми бутафорськими досягненнями і на кожному розі розповідають про свої чесноти, насправді є реальною загрозою для Дніпропетровська.

- Коли я бачу на міських білбордах обличчя з дивними прізвищами, які заявляють про свої претензії на помаду міського голови, то за кожним з них я можу легко вгадати відповідне земельне-фінансову угрупування, - заявив Олійник, коментуючи поточну ситуацію виданню dnepr.info.

- Можливо, я краще за будь-кого розумію, що кожне з цих земельно-фінансових угрупувань за лічені місяці розтягне місто буквально по шматочках щойно прийде до влади, - пояснив Святослав Васильович.

- Я певен, що люди, які сформували баснослівні капітали за земельно-будівельних спекуляціях, ніколи не зможуть навіть уявити той реальний обсяг проблем, якими має опікуватись мер. Усе це - невдячна щоденна рутина: люки, каналізація, під'їзди, сміття тощо - зовсім не те, з чим асоціюються принади мерського крісла у певних "баронів".

На думку Олійника, мером Дніпропетровська має стати людина, котра поважає підприємців та бізнесменів, дотримується паритету з ними, однак при цьому не має власного бізнесу і не є пов'язаною з жодними угрупуваннями.

З усіх сьогоднішніх претендентів на посаду мера найбільш прийнятною нардеп-дніпропетровець називає фігуру Івана Куліченка.

- Я висловлюю власну думку, - підкреслив Олійник, - однак не думаю, що БЮТ висуватиме свого кандидата на посаду міського голови.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....