App Store Google Play

Нардепа-дніпропетровця дивують обличчя на білбордах

01.10.2009 22:45
Святослав Олійник здивований передчасним початком у Дніпропетровську передвиборчої гонитви за право зайняти крісло мера міста.

На думку нардепа, всі ті, хто сьогодні з білбордів хвалиться своїми бутафорськими досягненнями і на кожному розі розповідають про свої чесноти, насправді є реальною загрозою для Дніпропетровська.

- Коли я бачу на міських білбордах обличчя з дивними прізвищами, які заявляють про свої претензії на помаду міського голови, то за кожним з них я можу легко вгадати відповідне земельне-фінансову угрупування, - заявив Олійник, коментуючи поточну ситуацію виданню dnepr.info.

- Можливо, я краще за будь-кого розумію, що кожне з цих земельно-фінансових угрупувань за лічені місяці розтягне місто буквально по шматочках щойно прийде до влади, - пояснив Святослав Васильович.

- Я певен, що люди, які сформували баснослівні капітали за земельно-будівельних спекуляціях, ніколи не зможуть навіть уявити той реальний обсяг проблем, якими має опікуватись мер. Усе це - невдячна щоденна рутина: люки, каналізація, під'їзди, сміття тощо - зовсім не те, з чим асоціюються принади мерського крісла у певних "баронів".

На думку Олійника, мером Дніпропетровська має стати людина, котра поважає підприємців та бізнесменів, дотримується паритету з ними, однак при цьому не має власного бізнесу і не є пов'язаною з жодними угрупуваннями.

З усіх сьогоднішніх претендентів на посаду мера найбільш прийнятною нардеп-дніпропетровець називає фігуру Івана Куліченка.

- Я висловлюю власну думку, - підкреслив Олійник, - однак не думаю, що БЮТ висуватиме свого кандидата на посаду міського голови.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...