App Store Google Play

Тепла не буде

25.09.2009 17:25
Такий підсумок можна зробити, прослухавши прес-конференцію Миколи Шипки - директора КП "Дніпропетровські міські теплові мережі".

Відлік вже пішов на дні - до початку опалювального сезону залишається менше місяця. До 15 жовтня - традиційного початку подачі тепла в оселі городян - лишилося 20 днів.

Але замість звітів про готовність котелень розпочати опалювальний "Дніпропетровські тепломережі" ледь не щодня отримують попередження з "Днгіпрогазу" про значну заборгованість і про те, що без проплат комунальники не отримають жодного кубометра газу. Наразі газ отримують лише сім котелень, які подають воду до дитячих будинків.

За словами Шипки, минулого тижня в ДК "Газ України" Дніпропетровську не вдалося отримати договори на ліміти газу і наступні поїздки до столиці не обіцяють стати результативними.

Головна проблема, як відомо - заборгованість за спожите минулого опалювального сезону тепло. Борг "Теплових мереж" за газ складає 95 мільйонів гривень. 88 мільйонів - це борги населення.

Якщо торік проблему початку опалювального сезону частково вдалося вирішити за рахунок банківських кредитів, то цьогоріч на кредити розраховувати не доводиться - "Ощадбанк" не отримав на ці цілі ані копійки. Отож цього року все залежить лише від населення: будуть проплати - буде тепло, не буде проплат - без тепла сидітимуть і сумлінні платники і боржники.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...