App Store Google Play

Урожай брехні

22.09.2009 07:53

Обласні чиновники провели «зразково-показове» засідання з питань розвитку сільського господарства, на якому вони з гордістю заявили, що з цією галуззю в області все прекрасно.

Однак це зібрання викликало чимало суперечностей. По-перше, дивує, що в президії наради разом із панами Вілкулом, Присяжнюком та Приходьком сидів також Володимир Яцуба, який наразі обіймає посаду голови підкомітету Комітету ВР із питань будівництва, житлово-комунального господарства та адміністративної реформи.

Якось обґрунтовано пояснити його присутність на засіданні, що стосувалося сільського господарству, важко. Хіба що пан Вілкул вирішив за рахунок платників податків поагітувати за Партію регіонів.

- Засідання проходило в брежнєвському, з належним йому пафосу, стилі, - розповів депутат облради Вадим Джума. - Начальник управління Приходько зачитав красиві цифри про розквіт агросектору, до якого Управління, до речі, не має ніякого відношення, що села області процвітають, просто захлинаються у статках та державній допомозі . Але закінчити йому не дали - решта його промови потонула в бурхливих знущальних оваціях.  Голови сільських і селищних рад та керівники господарств  всі як один говорили про жаский занепад села, про те, що допомоги ні від кого немає, що влада тільки одурює, грабує і заважає, а обласна рада не переймається проблемами села.

Виступ голови комітету з агропромислового комплексу пана Присяжнюка взагалі викликав у представників сіл бурхливе невдоволення.

- Було помітно, що голова комітету ВР просто не знається на тому, про що говорить, - коментує Вадим Джума. - Як студент: читати вміє, але нічого в темі не тямить, дуже властиво ПР.

- В цілому Юрій Вілкул і його компанія намагалися побудувати засідання таким чином, щоб мати можливість нав'язати присутнім недвозначний партійний висновок про те, хто винен, - вважає депутат Джума.

Селу зараз потрібні не політичні розмови і партійна агітація, а чіткі та зрозумілі дії, яких за 4 роки правління регіоналів в облраді не видно, це засідання не стало виключенням, оскільки жоден з присутніх керівників області не зміг запропонувати необхідних раціональних пропозицій за банальної відсутності таких.

- До сьогодні реалізацією державних та місцевих програм по агрокомплексу на Дніпропетровщині займався Любович - саботажник, якого за бездарну роботу підвищили до посади заступника губернатора, - прямо заявив депутат Джума. - На його ж місце призначили «реформатора» з холуйською поведінкою - Приходька, який замість порятунку села і виконання своїх службових обов'язків лише тим і займається, що догоджає всім своїм начальникам.

У тому, що сільгоспуправління займається зовсім не тим, чим має займатись, Вадим Джума упевнений на всі сто відсотків:

- Як член комісії облради з АПК, котру очолює «коаліціянт», «громадовець» Гадяцький, можу відповідально заявити, що фактично комісії обласної ради не існує, контролюючий орган став рудиментом. Яскравим свідченням тому, є те, що майже два роки комісія безрезультатно намагається з'ясувати прості речі, - розповів депутат, - штатний розклад цього управління, фонд оплати праці, обов'язки службовців. Ось парадокс: депутат облради, що входить до складу комісії, яка контролює управління АПК, спілкується з ними через суд. Обласна рада на чолі з «ПР» і «ГРОМАДОЮ» вважає це за норму?

Що тоді говорити про сільських голів, про те чи мають вони доступ до якої-небудь інформації, чи мають можливість на щось впливати? Адже в це секретне управління достукатись неможливо! Я впевнений, що там, де немає прозорості в роботі - є змова, приховується злочин.

І насамкінець, на мій погляд, дуже важливе. Деякі городяни можуть поцікавитись: «Ну знищують, грабують село, шкода, але яке відношення до села маємо ми, містяни?»

Так от: щонайбезпосередніше!

Бездарна витрата ресурсу проводиться за кошти платника податків, якими є всі без виключення, тобто ми з вами, українці - містяни і селяни. А головним є те, що це не якесь чуже нам село - це основа держави Україна. Допоки живе українське село, доти житимуть українські міста, а отже - Україна!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...