App Store Google Play

Купив Лексус – чекай, що вкрадуть

16.09.2009 10:50

За статистикою страхових випадків, найчастіше в Україні крадуть  автомобілі «Ауді Q7» та «Лексуси». Про це голова правління страхової групи "ТАС" Дмитро Грицута заявив під час засідання «круглого столу» на тему: «Без страху про страхування» в Інформаційному агентстві "Время" 15 вересня.

За словами Дмитра Грицути, частіше крадуть автомобілі на Західній Україні. "Якщо протягом дня в середньому у Києві уганяють дві машини, то у Львові - сім", - відзначив страховик.

Експерт також відзначив, що трапляються випадки, коли люди, причому відомі та заможні, намагаються заробити на нібито крадіжці свого автомобіля, однак служба безпеки компанії відповідним чином реагує на це.

Представник страхової компанії також торкнувся страхових випадків, що супроводжуються ДТП. Найчастіше у них потрапляють автомобілі «Мазда СХ-7», якими управляють жінки-водії. Пан Грицюта також зазначив, що 40% із застрахованих автомобілів у ДТП не потрапляють взагалі, близько 20% б'ються один раз, є водії, котрі розбивають свої авто кілька раз на рік.

В Україні близько 35% водіїв придбали поліси автоцивільної відповідальності, близько 15% автомобілістів придбали страхові поліси КАСКО. Про це голова правління страхової групи "ТАС" Дмитро Грицута заявив під час засідання «круглого столу» на тему: «Без страху про страхування» в Інформаційному агентстві "Время" 15 вересня.

На думку Дмитра Грицути, страховий бізнес в Україні знаходиться у стадії розвитку, поки що найпопулярнішим видом страхування є страхування громадянської відповідальності водіїв.

"На сьогодні в України зареєстровано близько10 мільйонів автомобілів, тому можете порахувати, скільки автомобілів їздять з полісами автоцивільної відповідальності, скільки з КАСКО", - заявив Дмитро Грицута.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...