App Store Google Play

В Південно-Африканській республіці до дніпропетровців стояла черга

14.09.2009 13:08

Команда спортсменів з України, до складу якої увійшли троє дніпропетровців, завоювала перше місце в командних змаганнях та чотири золоті медалі на 11 Чемпіонаті світу з карате-до FSKA,  котрі відбулися в Сан-Сіті 4 - 6 вересня. Загалом участь у змаганнях взяли близько 1400 спортсменів з 24 країн світу.

Минулого разу на світових змаганнях Україну представляли 35 спортсменів, цього ж разу участь у змаганнях взяли лише дніпропетровці. Президент обласної Федерації Фунакоші Шотокан карате України, учасник змагань Андрій Зима припускає, що причиною такого скорочення стало те, що Південно-Африканська республіка розташована все ж далеченько від України, свою роль відіграла і економічна криза.

- Коли в перший день змагань ми завоювали срібло, то зрозуміли - приїхали не даремно. На другий день ми мали вже вісім срібних медалей і чотири золоті. В командних змаганнях ми зайняли перше місце, - з гордістю розповів Андрій Зима на прес-конференції в ІА "Время".

В номінації командні кумі те дніпропетровцям довелося виступити об'єднаним складом з поляками та росіянами, адже за правилами команда має складатись щонайменше з п'яти учасників.

- В результаті, - говорить Андрій, -  наша команда Східної Європи стала кращою. Ми обійшли південноафриканців - це було дуже складно, оскільки традиційно судді віддають перевагу господарям турніру. Однак ми все ж перемогли з рахунком три-нуль.

Богдан Дараган, 17-річний учасник змагань, вивів Україну у фінал, втім через дискваліфікацію за перевищення контакту хлопець посів лише друге місце.

Першим у категорії  до 74 кг став Кирило Кірсанов:

- Це солідна категорія. Я провів чотири двобої, фінальний - із французом, який був кількаразовим чемпіоном світу, тобто з серйозним суперником, і переміг. В абсолютній категорії було близько 40 чоловік, я провів п'ять боїв, у фіналі бився з росіянином і знову виграв бій».

Після змагань, розповідають каратисти, до них вишикувалась справжня черга - всім хотілося змінятись на форму збірної України.

- Доводилось навіть відмовляти, - розповідають хлопці. 

Наразі спортсмени готуватимуться до наступних змагань, що відбудуться в Польщі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...