App Store Google Play

Дніпропетровський дельфінарій – знущання над тваринами

08.09.2009 15:10
Фізіологія дельфінів розрахована на фізичну активність, вони повинні пірнати на глибину 500 метрів і більше. В умовах дніпропетровського цирку-шапіто це неможливо, отже ймовірно, дельфіни будуть закінчувати життя суїцидом. Про це на вчорашній прес-конференції повідомив професор НХУ ХПІ Олександр Ющенко.

«Смішно взагалі казати про утримання дельфінів у тимчасовій конструкції, яку і дельфінарієм складно назвати. Для їх нормальної життєдіяльності в неволі потрібна велика площа, глибина, об'єм басейну, температура води тощо, - сказав Олександр Ющенко, - вода, в якій збираються тримати дельфінів, взагалі непридатна для їхнього життя. Ловити дельфінів та поміщати їх в клітки - взагалі аморально. Дніпропетровську не можна повторювати такого сорому, з яким стикнувся Харків».

За словами професора, в подібному харківському дельфінарії середовище утримання дуже погано відображалось на здоров'ї дельфінів і врешті їх прийшлось переселити ближче до моря.

"У природньому середовищі дельфін щоденно пропливає 100-150 км., що просто необхідно йому для нормального функціонування всіх органів. Знаходячись в дельфінарії, тварина цього позбавлена і знаходиться як у тюрмі", - сказав Олександр Ющенко.

Редактор газети «Лица» Олена Гарагуц, також присутня на прес-конференції, повідомила, що дельфіни живуть в природному середовищі в 10 разів довше, аніж в клітках. «Тривалість життя дельфінів в неволі - лише 3-5 років. Тому в багатьох країнах дельфінарії заборонені взагалі, - сказала Олена Гарагуц, - Будівництво дельфінарія в Дніпропетровську - це нонсенс!».

Як повідомляв "Дніпроград", облаштування дельфінарію відбулось з грубим порушенням законодавства. А 12 вересня, в день вікриття дельфінарію, громадські організації проведуть пікетування дельфінарію. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...