App Store Google Play

Мешканка Дніпропетровська вирушила до Києва

07.09.2009 10:19

34-річна мешканка Дніпропетровська Марина Рева у неділю, 6 вересня, вирушила пішки до столиці. У такий спосіб жінка долучилася до акції "Один день пішки заради життя", метою якої є привертання уваги українських жінок до необхідності піклуватись про своє здоров'я та підвищення рівня обізнаності українок щодо раку молочної залози. 

До Києва Марина планує дістатися до 26 вересня - саме цього дня у столиці має пройти благодійна акція «Один день пішки заради життя».

- Я пройду 479 кілометрів від Дніпропетровська до Києва заради того, щоб кожна жінка в Україні зрозуміла: ми потрібні нашим родинам, ми - берегині. Жінки, наш обов'язок - бути здоровими. Передусім, ми самі повинні звертатися до лікарів на профілактичні огляди, попри зайнятість і швидкий темп життя, незважаючи на рівень статків та місце проживання, - впевнена Марина.

Сумувати в дорозі їй не доведеться, адже шлях до столиці вона долатиме разом з 24-річною донеччанкою Вікторією Тищенко. Ще три учасниці - зі Львову, Харкова та Одеси днями вже вирушили до Києва, тож зустрінутсья всі вони на столичному Майдані Незалежності 26 вересня 2009 року.

Організатори акції «Один день пішки заради життя» переконані, що зниження ризиків захворіти, дотримуючись здорового способу життя та регулярне профілактичне обстеження молочних залоз - це єдиний на сьогодні ефективний спосіб раннього виявлення раку молочної залози, що може врятувати життя тисячам українських жінок.

Рак молочної залози - найпоширеніше онкологічне захворювання у жінок. При виявлені на ранніх стадіях сьогодні у 95% випадків лікарі гарантують видужання та збереження повноцінного життя жінки. На жаль в Україні, зокрема на Дніпропетровщині, рівень смертності від раку молочної залози є доволі високим, що передусім зумовлене виявленням захворювання на пізніх стадіях.

Теги: акція, рак

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...