App Store Google Play

Влада цілеспрямовано знищує приватні школи

04.09.2009 12:04
Протягом останніх років система приватних навчальних закладів у місті Дніпропетровську піддається цілеспрямованому цькуванню з боку міських та районних чиновників від освіти. Про це йдеться у заяві ГРАДу, розповсюдженій вчора прес-центром організації.

«За останні роки із 13 приватних шкіл залишилось 6 діючих. Ще місяць тому ми спостерігали примусове виселення на виконання рішення суду школи Самійленків із орендованої ними будівлі на тому ж житловому масиві Сокіл», - говориться в повідомленні. Як повідомляв «Дніпроград», тепер чиновники від освіти взялись за приватну середню школу «Лінгва».

«Складається враження, що основним мотивом дій міського управління, районних відділів освіти проти приватних шкіл є боротьба проти конкурентів комунальних закладів освіти, яка пов'язана з перерозподілом фінансових потоків у цій галузі», - вважає координатор ГРАДу Андрій Денисенко.

Говорячи про ситуацію зі школою «Лінгва», ГРАД, діючи на звернення батьківського комітету школи, закликає сторони конфлікту вирішувати всі проблеми в даній ситуації виключно в правовій площині. «Дії пана Левчука, пані Драненко є перевищенням службових повноважень, перешкоджанням у доступі до власного майна, зокрема до електричного обладнання, яке знаходиться на балансі «Лінгви», та було незаконно опечатане працівниками дитсадочку та відділу освіти», - говориться в заяві ГРАДу.

На думку Андрія Денисенка, батькам і дітям, які навчаються в цій школі, чиновниками завдано значних моральних збитків та психологічної травми, а СШ «Лінгва» як приватному закладові завдано чималих матеріальних збитків. ГРАД вважає приватні освітні заклади надзвичайно важливим елементом системи освіти у Дніпропетровську, який забезпечує підвищення її рівня, її конкурентноспроможність, та реалізацію права батьків та учнів на отримання якісної освіти європейського рівня.

В даній ситуації ГРАД виступає за виконання рішення суду з урахуванням необхідності продовження існування даного закладу і забезпечення безперебійного навчального процесу, і звертається до міського голови Дніпропетровська Івана Куліченка із наполегливою вимогою забезпечити функціонування цього закладу до закінчення першої чверті поточного навчального року, надавши таким чином керівництву «Лінгви» можливість орендувати інше приміщення, а дітям - можливість продовжити отримання освіти.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...